III liga: Olimpia Elbląg - Orzeł Kolno 1:0 (0:0)

piłka nożna / Elblag 2008-05-31 20:39:02

Olimpia Elbląg pokonała na własnym boisku zespół Orła Kolno 1:0 w meczu 28. kolejki III ligi. Gospodarze zwycięską bramkę strzelili dopiero w końcowych fragmentach spotkania.

Gracze trenera Puławskiego przez 80 minut remisowali z Olimpią i gdy wydawało się, że wywiozą z Elbląga punkt, gospodarze zadali decydujący cios. Autorem jedynej bramki w tym meczu został Wróblewski i kolnianie przegrali po raz 22 w tym sezonie. Porażka jest o tyle bolesna, że szczególnie w pierwszej połowie nie było widać różnicy punktowej jaka dzieli oba zespoły w tabeli.

Olimpia Elbląg - Orzeł Kolno 1:0 (0:0).
1:0 - Wróblewski [80]

Orzeł: Rakowiecki - Łachacz, Ossowski, Bagiński, Mamadou, Łuba, Brzeziński, Sawko, Solecki, Gryczan, Bassiriki.

Olimpia: Hyz - Sambor, Treszczotko, Koprucki, Anuszek, Chmielecki, Nowacki, Roszak, Biegański, Wróblewski, Sędziak.