III liga: Freskovita wreszcie z 3 punktami

piłka nożna / Wysokie Mazowieckie 2008-06-01 19:08:47

6 spotkań musieli czekać podopieczni trenera Zajączkowskiego aby zgarnąć komplet punktów. Dziś się udało, gdyż Freskovita pokonała 1:0 nieprzewidywalny zespół UKS SMS Łódź. Gola na wagę zwycięstwa zdobył w 43. minucie Tomasz Jakuszewski.

Gracze z Wysokiego Mazowieckiego aby myśleć o awansie koniecznie musieli wygrać to spotkanie a przy tym liczyć na potknięcie lidera z Ząbek. KU pomyślności oba założenia się spełniły: Dolcan bezbramkowo zremisował na własnym boisku z Concordią a Freskovita pokonała drużynę z Łodzi. To zapowiada, iż walka o awans do nowej I ligi będzie trwała do samego końca rozgrywek

Zwycięstwo gospodarzom nie przyszło łatwo. Przez większość meczu nieco lepsze wrażenie robili gospodarze, lecz także i gości niekiedy odgryzali się kontratakami. Upragniony gol padł w 43 minucie a jego strzelcem został Tomasz Jakuszewski. W drugiej połowie, mimo dobrych sytuacji z obu stron bramki już nie padły i "biało-niebiescy" mogli po dłuższej przerwie ponownie poczuć smak zwycięstwa.

Freskovita Wysokie Mazowieckie - UKS SMS Łódź 1:0 (1:0)

Bramka: 1:0 - Jakuszewski [43]