» Nie pamiętam hasła | » Zarejestruj się

Informacje

Na narty już w piątek

sporty zimowe 2017-01-04 14:51:28

Biegówki to odpoczynek dla każdego. Ten nordycki sport cieszy się dużą popularnością, i nie chodzi tylko o przebiegane kilometry, ale również o obcowanie z  krajobrazem. W trakcie uprawiania narciarstwa biegowego wszystkie partie mięśni są używane, co powoduje bardzo pozytywne oddziaływanie na cały organizm.

Prognoza pogody na nadchodzące dni pozwala na rozpoczęcie sztucznego zaśnieżania trasy narciarskiej na plaży w Dojlidach . Wszystko wskazuje więc na to, że uda się przygotować trasę do narciarstwa biegowego o długości około 600-700 metrów. Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych chcemy udostępnić część trasy już w piątek 6 stycznia.
Informacja na ten temat pojawi się na stronie internetowej www.miejskoaktywni.pl oraz na fejsbukowym profilu Miejskoaktywni.

Do dyspozycji klientów oddamy wypożyczalnię nart, czynną codziennie
- także w święto Trzech Króli - w godzinach 9.00-18.00.
W ofercie posiadamy już 97 kompletów nart biegowych o długości od 100 cm do 198 cm oraz buty do narciarstwa biegowego w rozmiarach od 28 do 47,5.
Wstęp na teren ośrodka jest bezpłatny, a koszt wypożyczenia kompletu: nart biegowych, butów i kijków wynosi jedynie 9,00 zł za godzinę (bilet normalny) i 6,00 zł za godzinę (bilet ulgowy, przysługujący: dzieciom i młodzieży oraz studentom do 26. roku życia).
Dzięki zamontowanemu oświetleniu, trasa dostępna będzie także po zmroku. Stan przygotowań można będzie obserwować dzięki kamerze, z której podgląd dostępny jest w naszej stronie www, gdzie zamieszczać będziemy także bieżące informacje o narciarni. Przypominamy, że w ośrodku cały czas można wypożyczyć kijki do nordic walking oraz korzystać z urządzeń do ćwiczeń na świeżym powietrzu.

Zbliża się pierwszy w tym roku długi weekend, podczas którego Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza również na inne swoje obiekty. Lodowisko przy ul. 11 Listopada 28 w piątek czynne będzie w godz. 11:00-20:30. W sobotę i niedzielę pracujemy jak co weekend. Rozpoczynamy od nauk jazdy (sobota, 10.00-11.00, niedziela, 9.00-10.00, 10.00-11.00), a potem zapraszamy do 20.30 według grafików dostępnych na www.miejskoaktywni.pl w aplikacji ZAPLANUJ SWÓJ WYPOCZYNEK.

W piątek - z racji dnia wolnego od zajęć w szkołach - Pływalnia Sportowa udostępnia cały basen pływacki już od godz. 6.15, natomiast Pływalnia Kameralna 6 stycznia będzie nieczynna. W sobotę i niedzielę, jak w przypadku lodowiska, wracamy do standardowych grafików.

Piotr Janicki


W każdej chwili możesz podyskutować na ten temat na naszym forum: http://forum.podlaskisport.pl/
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. PodlaskiSport.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Opinie

Brak opinii.

partnerzy strategiczni

partnerzy

piłka nożna | siatkówka | koszykówka | sporty motorowe | sporty zimowe | sporty wodne | sporty walki | inne sporty | sporty szkolne | katalog firm | forum | fotogaleria