IV liga: Sparta Augustów - Iskra Narew 3:1 (0:0)

piłka nożna / Augustów 2008-06-01 20:12:18

Piłkarze Sparty Augustów pokonali na własnym boisku Iskrę Narew 3:1 w meczu 29. kolejki IV ligi a wszystkie gole w tym spotkaniu padły w drugiej części spotkania.

Kibice w Augustowie po nudnej pierwszej części meczu doczekali się bramek w drugich 45 minutach. Wynik otworzył w 52. minucie Czereszewski i jak się okazało nie było to ostatnie jego trafienie w tym spotkaniu. W 72. minucie spotkania arbiter podyktował rzut karny dla gospodarzy, który na bramkę zamienił ponownie autor pierwszego trafienia. Goście uzyskali honorowe trafienie na kilka minut przed końcem spotkania autorem którego był Karłuk. Gdy się wydawało, że wynikiem 2:1 zakończy się ten pojedynek, sędzia po raz kolejny podyktował jedenastkę dla zawodników Sparty. wykonywał ją nikt inny jak Czereszewski, który tym trafieniem skompletował klasycznego hatt-ricka.

Sparta Augustów – Iskra Narew 3:1 (0:0)
1:0, 2:0 - Czereszewski [52], [72-k], 2:1 - Karłuk [87], 3:1- Czereszewski [90-k]