III-ligowa farsa trwa

piłka nożna 2008-06-03 19:52:05

Jak podał portal 90minut.pl Wydział Gier MZPN zweryfikował wyniki dwóch spotkań z udziałem OKS-u 1945 Olsztyn jako walkowery na niekorzyść rywali - Warmii Grajewo (na boisku 2-2) i Concordii Piotrków Trybunalski (na boisku 0-0).

W przypadku Warmii chodzi o zbyt małą liczbę młodzieżowców, zaś w przypadku Concordii o występ nieuprawnionego zawodnika, który powinien pauzować za kartki.

7. Radomiak Radom 28 43 12 7 9 35-19

OKS awansował z miejsca szóstego na trzecie, a Concordia spadła z czwartego na szóste. O jedną pozycję w dół (z 3 na 4) przesunął się też Sokół. Swoją piątą lokatę utrzymały Wigry.

Jak informuje 90minut.pl Concordii grożą także walkowery za przegrany 0-1 mecz z Sokołem Aleksandrów Łódzki i zremisowany 0-0 mecz z Dolcanem Ząbki. Jeżeli te informacje potwierdzą się, Dolcan na dwie kolejki przed końcem będzie miał teoretycznie dwa (praktycznie trzy, bo ma lepszy bilans bezpośrednich spotkań) punkty przewagi nad Freskovitą :

1. Dolcan 28 58 51-21

2. Freskovita 28 56 43-20

3. OKS 1945 28 55 50-21

4. Sokół 28 54 49-18

5. Wigry 28 52 35-16

6. Concordia 28 50 47-32

autor: Tadeusz Moćkun