Żubry pokonały Tarnovię

koszykówka / Białystok 2007-12-02 21:33:38

Wczoraj w ramach 12. kolejki 1. ligi koszykówki mężczyzn zawodnicy Żubrów Białystok pokonali przed własną publicznością zespół Tarnovii Tarnowo Podgórne 73-60. Wyniki z poszczególnych kwart: (14:12, 19:20, 15:17, 25:11)

Spotkanie nie należało do wielce efektownych. Spotkanie przez pierwsze trzy kwarty było bardzo wyrównane i miejscowi po 45 minutach gry przegrywali jednym punktem. Wyjątkowa nieskuteczność  z linii rzutów wolnych mogła sprawić, że mecz zakończyłby się porażką naszego zespołu. Jednak decydująca okazał się ostatnia kwarta w której Żubry pokazały charakter i nie pozwoliły przeciwnikom na zwycięstwo na własnym parkiecie.

Trzynastopunktowa wygrana w ostatniej odsłonie spotkania pozwoliła na zdobycie cennych punktów. W chwili obecnej nasz zespół zajmuje w tabeli 9. miejsce mając na swoim koncie 6 zwycięstw i sześć porażek.