» Nie pamiętam hasła | » Zarejestruj się

Informacje

Korycin gromi Jagiellonię, ta na ostatnim miejscu w tabeli

piłka nożna 2017-04-12 06:46:50

  Dobra passa Supraślanki Supraśl w grupie północnej dobiegła końca. Po dwóch zwycięstwach z rzędu przyszła dotkliwa porażka w Suwałkach z rezerwami Wigier 1:6. Liderujący grupie południowej MKS Mielnik bez większych problemów wygrał 4:0 z Orlętami Czyżew.

GRUPA PÓŁNOCNA Wyniki 16. kolejki

Pomorzanka Sejny - Jasion Jasionówka 1:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Anuszkiewicz 36, 1:1 Wigda 78.

Wigry II Suwałki - Supraślanka Supraśl 6:1 (5:1)
Bramki: 1:0 Dadok 19, 1:1 Dudko 24, 2:1 Jaworowski 26, 3:1 Sobolewski 30, 4:1 Dadok 37, 5:1 Sobolewski 43, 6:1 Dadok 48.

Pogranicze Kuźnica Białostocka - UM Krynki 5:1 (2:0)
Bramki dla Pogranicza: Ardziewicz, Szoda - dwie, Łazewski Mikłasz.

BKS Jagiellonia Białystok - Kora Korycin 1:8 (0:4)
Bramki dla Kory: Zalesko - 2, Ostrowski - 2, Lech, Klepacki, Popowski, Świenc.

Sudovia Szudziałowo - Piast Białystok 0:3 (0:1)
Bramki: 0:1 Cichoń 37, 0:2 Cichoń 71, 0:3 Karecki 78.

Sokół 1946 Sokółka - Narew Choroszcz 5:1 (2:0)
Bramki: 1:0 Szoda 23, 2:0 Andrzejewski 40, 3:0 Andrzejewski 50, 3:1 Sokół 58, 4:1 Słoma 62, 5:1 Dzienis 83.

KS Śniadowo - GKS Stawiski 7:0

Tabela grupy północnej
1. Wigry II 16 42 57:10
2. 2. KS Śniadowo 16 32 42:26
3. 3. Piast 16 31 41:19
4. 4. Sokół 1946 16 29 44:20
5. 5. Pomorzanka 16 26 29:22
6. 6. Supraślanka 16 25 32:33
7. 7. Jasion 16 23 29:25
8. 8. Pogranicze 16 21 22:27
9. 9. Kora 16 20 45:37
10. 10. GKS Stawiski 16 18 36:37
11. 11. Narew 16 18 18:28
12. 12. UM Krynki 16 13 13:30
13. 13. Sudovia 16 7 13:50
14. 14. BKS Jagiellonia 16 4 7:64
 
 GRUPA POŁUDNIOWA Wyniki 16. kolejki
 
MKS Mielnik - Orlęta Czyżew 4:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Żornaczuk 9, 2:0 Andryszek 38, 3:0 Andryszek 70, 4:0 Karpiszuk 74.

Gryf Gródek - Krypnianka Krypno 1:2 (1:1)
Bramki: 1:0 Kozłowski 36, 1:1 Orłowski 44, 1:2 Orłowski 77.

Korona Dobrzyniewo - KS Sokoły 3:1 (3:1)
Bramki dla Korony: Jamiołkowski, Draps, Kitlas.

Kolejarz Czeremcha - LZS Narewka 1:5 (0:1)
Bramki: 0:1 Stefanowicz 22, 0:2 Stulgis 48, 0:3 Stulgis 60, 1:3 Kaliszewicz 65, 1:4 Stefanowicz 80, 1:5 Dyrynda 84.

Husar Nurzec - Rudnia Zabłudów 1:3 (1:0)
Bramki: 1:0 Żornaczuk 15, 1:1 Czaban 60-karny, 1:2 Klimiuk 75, 1:3 Czaban 85.

  Orzeł Tykocin - Pasja Kleosin 2:0 (0:0)
 Bramki: 1:0 Sokolewicz 50, 2:0 Gołdowski 80.

Tur II Bielsk Podlaski - Hetman Białystok 0:2 (0:1)
 Bramki: 0:1 Nasuto 17, 0:2 Pruszyński 49.

Tabela grupy południowej
  1. MKS Mielnik 16 37 60:12
  2. Hetman Białystok 15 33 35:13
  3. Rudnia Zabłudów 16 33 39:21
  4. Korona Dobrzyniewo 16 33 36:15
  5. LZS Narewka 15 30 33:20
  6. Orzeł Tykocin 16 28 27:30
  7. Kolejarz Czeremcha 16 24 25:23
  8. Orlęta Czyżew 16 23 25:23
  9. Krypnianka Krypno 16 23 36:30
 10. Tur II Bielsk Podlaski 16 20 24:37
  11. Husar Nurzec 15 10 18:38
  12. Pasja Kleosin 16 10 17:43
  13. KS Sokoły 15 10 16:43
  14. Gryf Gródek 16 4 11:54

Czytaj więcej: http://www.wspolczesna.pl/sport/a/klasa-okregowa-latwe-wygrane-liderow,11972621/


W każdej chwili możesz podyskutować na ten temat na naszym forum: http://forum.podlaskisport.pl/
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. PodlaskiSport.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Opinie

Brak opinii.





partnerzy strategiczni

partnerzy

piłka nożna | siatkówka | koszykówka | sporty motorowe | sporty zimowe | sporty wodne | sporty walki | inne sporty | sporty szkolne | katalog firm | forum | fotogaleria