» Nie pamiętam hasła | » Zarejestruj się

Informacje

A miało być tak prosto i łatwo...Czy Jagiellonia utrzyma prowadzenie w tabeli?

piłka nożna 2017-04-16 15:01:14

LOTTO Ekstraklasa. Miało być kolejne łatwe zwycięstwo przed własną publicznością, a tymczasem jest tylko remis i spory niedosyt. Jagiellonia Białystok podzieliła się punktami z Cracovią. Jeżeli w poniedziałek Legia wygra z Koroną, to drużyna Michała Probierza straci na jej rzecz fotel lidera.

Marian Kelemen –5 – przez cały mecz praktycznie bezrobotny. Wyłapał kilka dośrodkowań i niegroźnych strzałów. Bez szału ale też bez tragedii.
Ziggy Gordon – 5 – mecz bez większych błędów. Dość pewny w obronie, próbował podłączać się do akcji ofensywnych, lecz zazwyczaj nie przynosiło to większych korzyści.
Dawid Szymonowicz – 6 – „szóstka” bardziej na zachętę. Młody obrońca wskoczył do pierwszej „11” za pauzującego za kartki Gutiego i radził sobie rozbijaniem akcji ofensywnych przeciwników. Nie ustrzegł się paru błędów ale jego grę można ocenić pozytywnie.
Ivan Runje – 6 – podobnie jak jego młodszy kolega z obrony, jego grę można ocenić w miarę dobrze. Pasy nie popisały się dzisiaj zbytnio w ofensywie ale to właśnie zasługa obrońców Jagiellonii.
Piotr Tomasik – 5 – dużo dośrodkowań, które zazwyczaj lądowały w rękach Sandomierskiego. W 16. minucie zmarnował dwustuprocentową sytuację, kiedy to uderzając z kilku metrów trafił wprost w golkipera rywali
Rafał Grzyb – 5 – Chyba całą Jagiellonię, można by było ocenić tak samo. Bezbarwny występ kapitana białostockiej drużyny. Przecinał podania rywali, lecz nie wniósł niczego do ofensywy swojego teamu.
Jacek Góralski - 5 – mało widoczny. Tak jak zawsze, szarpał, walczył lecz tak jak inni jego koledzy zaliczył kompletnie bezbarwny występ.
Arvydas Novikovas – 5 – zszedł w 67. minucie. W pierwszej odsłonie był bardzo aktywny, próbował dogrywać, szarpać, lecz zaginął w bezbarwności tego meczu.
Przemysław Frankowski –4 – zmieniony już w 45. minucie, jak się później okazało z powodu kontuzji. Miał kilka sytuacji, lecz żadna nie była w stanie zagrozić Sandomierskiemu
Fedor Cernych – 5 – cień samego siebie. Miał kilka ciekawych sytuacji, a najlepszą w 42. minucie, kiedy to pięknym zwodem minął obrońcę rywala, ale jego strzał obronił najlepszy dziś na boisku Sandomierski. Poza tym, jego grę można ocenić dwoma słowami – tak sobie.
Cillian Sheridan – 5 – nie można usprawiedliwiać jego słabej gry brakiem Vassiljeva. Przecież przed tygodniem w meczu z Zagłębiem był najlepszym zawodnikiem na boisku. Chyba po prostu zgubił się w bezbarwności tego spotkania.

Rezerwowi:

Taras Romańczuk – 4 – wszedł na boisko już w 45. minucie. Tak naprawdę, mało kto pewnie zauważył, że w ogóle pojawił się na murawie.
Dmytro Chomczenowski – 4 - miał ponad 20 minut aby przekonać do siebie Michała Probierza. Trochę ożywił akcję oskrzydlające Jagi, lecz nie miały one żadnego przełożenia na konkretne sytuacje.
Przemysław Mystkowski – grał za krótko, by go ocenić

Czytaj więcej: http://www.wspolczesna.pl/sport/jagiellonia/a/oceny-jagiellonii-po-remisie-z-cracovia,11991828/


W każdej chwili możesz podyskutować na ten temat na naszym forum: http://forum.podlaskisport.pl/
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. PodlaskiSport.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Opinie

Brak opinii.

partnerzy strategiczni

partnerzy

piłka nożna | siatkówka | koszykówka | sporty motorowe | sporty zimowe | sporty wodne | sporty walki | inne sporty | sporty szkolne | katalog firm | forum | fotogaleria