» Nie pamiętam hasła | » Zarejestruj się

Informacje

Weekendowa ściąga kibica - co, gdzie, kiedy?

piłka nożna 2017-05-12 15:12:04

Dużo spotkań piłki nożnej. Jest mecz tenisistów stołowych Dojlid, piłkarzy ręcznych Szczypiorniaka Dąbrowa Białostocka oraz Rugby Białystok. W Białymstoku impreza biegowa PKO Półmaraton.

PIŁKA NOŻNA Lotto Ekstraklasa.
Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków
(sobota, godz. 15.30, na stadionie przy ul. Słonecznej 1).
I liga.
Wigry Suwałki – Bytovia Bytów
(sobota, godz. 19, na stadionie przy ul. Zarzecze 26).
IV liga.
Sobota:
Sparta Augustów – Tur Bielsk Podlaski (godz. 15),
Promień Mońki – Wissa Szczuczyn (15)
Niedziela:
Biebrza Goniądz – Puszcza Hajnówka (15),
Cresovia Siemiatycze – Magnat Juchnowiec (15),
Sparta 1951 Szepietowo – Warmia Grajewo (16),
Dąb Dąbrowa Białostocka – KS Wasilków (16),
Orzeł Kolno – Pogoń Łapy (17).
Mecz Hetman Tykocin – KS Michałowo został przełożony.
Centralna Liga Juniorów:
Jagiellonia Białystok – Stal Mielec
(sobota, godz. 11, na bocznej murawie stadionu przy ul. Słonecznej 1).
Makroregionalna Liga Juniorów Młodszych:
Jagiellonia Białystok -UKS SMS Łódź
(niedziela, godz. 14, na bocznej murawie stadionu przy ul. Słonecznej 1 ).
Klasa okręgowa Grupa północna:
Gryf-Czarni Gródek - Hetman Białystok
(sobota, godz. 16),
Krypnianka Krypno - Orlęta Czyżew (s.16),
Pasja Kleosin - Rudnia Zabłudów (s. 17, w Juchnowcu),
Orzeł Tykocin - KS Sokoły (s. 18),
MKS Mielnik - Korona Dobrzyniewo (niedziela, godz. 12),
Tur II Bielsk Podlaski - LZS Narewka (n. 13, w Pilikach),
Husar Nurzec - Kolejarz Czeremcha (n. 15).
Grupa południowa:
Wigry II Suwałki - Piast Białystok (s. 15),
Jasion Jasionówka - Konar-Kora Korycin (s. 15),
Narew Choroszcz - UM Krynki (s. 16),
Pomorzanka Sejny - Supraślanka Supraśl (s. 16),
Pogranicze Kuźnica - Sudovia Szudziałowo (s. 17),
Sokół Sokółka - GKS Stawiski (s. 17.30).
Klasa A Grupa północna:
Rospuda Filipów - Polonia Raczki (s. 16),
Czarni Czarna Białostocka - KS Grabówka (s. 16),
Victoria Jedwabne - Grab Janówka (n. 16).
Grupa południowa:
Orzeł Kleszczele - Unia Ciechanowiec (n. 13),
Iskra Narew - Iska Wyszki (n. 14),
Znicz Suraż - GKP Orla (n. 15),
Żubr Drohiczyn - Bocian Boćki (n. 16).

BIEGI
PKO Półmaraton Białystok (sobota, od godz. 9 i niedziela, od godz. 10, start na dziedzińcu Pałacu Branickich).

TENIS STOŁOWY Lotto Superliga:
Dojlidy Białystok - Palmiarnia Zielona Góra (piątek, godz. 18, w hali ZSRol. przy ul. Suchowolca 26).

BRYDŻ SPORTOWY
Rejonowy Turniej Par (Augustów, niedziela, godz. 14, w hali przy ul. Hożej 2 B).

PIŁKA RĘCZNA II liga mężczyzn:
Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka - AZS UMCS Lublin
(niedziela, godz. 14.30, w hali ZS przy ul. 1000-lecia PP 24).

RUGBY II liga:
Rugby Białystok - AZS AWF Warszawa
(niedziela, godz. 19, na bocznej murawie stadionu przy ul. Słonecznej1)

Czytaj więcej: http://www.wspolczesna.pl/sport/a/imprezy-sportowe-w-regionie,12070409/


W każdej chwili możesz podyskutować na ten temat na naszym forum: http://forum.podlaskisport.pl/
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. PodlaskiSport.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Opinie

Brak opinii.





partnerzy strategiczni

partnerzy

piłka nożna | siatkówka | koszykówka | sporty motorowe | sporty zimowe | sporty wodne | sporty walki | inne sporty | sporty szkolne | katalog firm | forum | fotogaleria