BLS PGP'08 - Na szczycie lepsi piłkarze Firmy Zajkowski

piłka nożna / Białystok 2008-06-09 22:21:36

Przed tym spotkaniem na czele rozgrywek byli zawodnicy Nowego Miasta, lecz po wyrównanym spotkaniu ulegli oni dotychczasowemu wiceliderowi Firmie Zajkowski 1:2 i zespoły zamieniły się lokatami.

W rozgrywanym na boisku białostockiego MOSP-u, spotkaniu piłkarze obu drużyny stworzyli ciekawe widowisko, mecz obfitował w groźne sytuacje podbramkowe, jednak brak skuteczności i dobra dyspozycja bramkarzy sprawiła, że padły tylko trzy bramki. W pierwszej połowie lekką przewagę uzyskali Zajkowscy, który udokumentowali to strzelając bramkę dającą prowadzenie. Radość jednak nie trwała długo, gdyż kilka minut po stracie bramki, zawodnikom Nowego Miasta udało się wyrównać po strzale z linii pola karnego.

W drugie odsłonie gry toczyła się wyrównana walka, głownie w środkowej części boiska, a piłkarzom trudniej było wypracować sytuacje podbramkowe. Gola na wagę zwycięstwa zdobyli Zajkowscy wykorzystując "jedynastkę", którą arbiter podyktował za przewinienie w polu karnym. Zawodnikom Nowego Miasta pomimo ambitnej walki nie udało się wyrównać i tym samym stracili fotel lidera.

Nowe Miasto - Firma Zajkowski 1:2 (1:1)

Grano 2x25 minut