Jagiellonia przegrywa w rozgrywkach MESA

piłka nożna / Białystok 2007-12-02 23:33:50

Młodzi piłkarze Jagiellonii Białystok przedłużyli w dniu dzisiejszym swą czarną serię i po rozegraniu 16 meczów w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy, stali się w niej "czerwoną latarnią".

Stało się tak po porażce z Polonią Bytom 2:3, która do tej kolejki była najsłabszym
zespołem ME. 22 minuty wystarczyły piłkarzom z Bytomia, by objąć prowadzenie 2:0 i kontrolować przebieg gry. Osiem minut później, wskutek niesportowego zachowania, z boiska zostali usunięci przez sędziego Rafał Bałecki i jego rywal z Bytomia.

Nadzieję w wywiezienie zdobyczy punktowej ze stadionu Polonii dał naszym graczom Wojciech Kobeszko, pewnie egzekwując rzut karny w 38. minucie meczu. W 49. minucie spotkania było już 3:1 dla gospodarzy, ale w 55. ponownie dał znać o sobie Kobeszko. Niestety, od tej pory było już tylko gorzej.

Na domiar złego, jeszcze jedno "czerwo" otrzymał Łukasz Piłatowski i ostatnie pięć minut spotkania nasi gracze kończyli w składzie 9-osobowym. Nasi piłkarze wystąpili w następującym składzie: Sandomierski, Piłatowski, Gogol, Laskowski (46.Stankiewicz), Gudewicz, Janik (46.Butkiewicz), Wincel, Karankiewicz, Bałecki, Kobeszko, Muczyński (58.Gondek).