III liga: UKS SMS Łódź vs Warmia Grajewo 1:1

piłka nożna / Łódź 2008-06-14 20:10:45

Warmia Grajewo na zakończenie III ligowego sezonu zremisowała w Łodzi z tamtejszym UKS SMS 1:1. Po pierwszej połowie grajewianie przegrywali, jednak w 77 minucie bramkę na wagę remisu zdobył Mirva.

Po zaciętym spotkaniu grajewianie po raz kolejny podzieli się  punktami z rywalami. W ostatnich 5 meczach aż 4 razy końcowym wynikiem był remis. W ostatniej kolejce grający na wyjeździe piłkarze z Grajewa pojechali do Łodzi na spotkanie z tamtejszym SMSem. Jak przystało na zespoły ze środka tabeli obie drużyny toczyły wyrównaną walkę przez całe 90 minut. Bramkę dającą prowadzenie gospodarzom strzelił w 25 minucie meczu Kamil Thiel, dobijając strzał swojego kolegi z drużyny. Podrażnieni stratą gola piłkarze Warmii w końcowych fragmentach pierwszej części przycisnęli rywali, jednak ich ataki nie przyniosły wyrównania.

Po zmianie stron napór grajewnian zmalał i oba zespoły miały swoje sytuacje pod bramką rywali, jednak na nieco ponad 10 minut przed końcem gry, to Warmii udało się doprowadzić do wyrównania. Bramkę dającą w końcowym rozrachunku punkt, zapewnił gościom strzałem głową Maksym Mirva. W ostatnich fragmentach gry gospodarze spotkania wypracowali  przewagę, jednak wynik już nie uległ zmianie i zespoły podzieliły się punktami.

SMS Łódź - Warmia Grajewo 1:1 (1:0)
Thiel 25' - Mirva 77'
Żółte kartki: Kałuda - Lewosz

Warmia: Gieniusz, Arciszewski (75' Lewosz), Piwko (73' Kozikowski), Kowalko, Piłatowski, Strzeliński, Juzwa (65' Górski), Mirva, Gudewicz (35' Tuzinowski), Wierzbicki, Świerzbiński

SMS: Malec, Drągowski, Stefanowicz (80' Rutkowski), Lipiński, Mikołajczuk, Szaraniec, Makuszewski, Kałuda (70' Tywoniuk), Thiel, Cholewiak, Gląba