Futsal. MOKS przegrywa na wyjeździe

inne sporty 2017-10-10 08:19:15

W drugim meczu ekstraklasy MOKS Słoneczny Stok Białystok nie strzelił żadnej bramki przegrywając na wyjeździe z Piastem Gliwice.
- Jednak porażka 0:4 - jak mówi trener białostoczan Adrian Citko - wcale nie obrazuje przebiegu gry. - Od początku prezentowaliśmy się dobrze, tworząc kilka sytuacji, po których trafialiśmy w poprzeczki. Podobnie jak z Gattą mieliśmy problem z nastawieniem celowników i wykończeniem swoich okazji - mówi grający szkoleniowiec.
Do przerwy gospodarze prowadzili tylko 1:0. W drugiej połowie atakowali jedni i drudzy, z tą różnicą, że bramki strzelili tylko gospodarze.

Piast Gliwice - MOKS Słoneczny Stok 4:0 (1:0).
Bramki: 1:0 Mirga (15), 2:0 Grecz (26), 3:0 Bonifacio (35), 4:0 Dewucki (40).
MOKS: Jendruczek - Citko, Lisowski, Kożu-szkiewicz, Firańczyk, Dawidziuk, Osypiuk, Szatyłowicz, Łukasiewicz, Gajdziński, Hryckiewicz, Grabowski.