Jaga zmywa plamę po Arce i wygrywa 3:1 z Zagłębiem Lubin

piłka nożna 2017-10-29 18:15:16

Zimno dziś było. Na stadion przybyło więc tylko 8 325  kibiców. Trybuny świeciły pustkami. Ale Ci, którzy przybyli na pewno nie żałowali. Już od pierwszych minut nie brakowało emocji. Ledwie bowiem usiedliśmy na trybunach, a tu akcja, strzał Fedora Czernycha i jest! Pierwsza bramka dla Jagi!

Dobrze się zaczyna! Oby tak dalej! Żółtoczerwoni cały czas pod bramką przeciwnika. Choć trzeba przyznać, że i Zagłębie wyprowadziło kilka ciekawych kontrataków. Nie minęło 20 minut spotkania i jest! Jest druga bramka!!! Tak trzymać! Tak trzymać!

Takie mecze to ja rozumiem! Takie mecze to dla kibica czysta przyjemność! Drużyna gra jakby w natchnieniu. Atak idzie za atakiem!

A jednak brak wykończenia. Brakuje kogoś, kto zamknąłby akcję i wpisał się na listę strzelców. Panowie! Przeciż to stuprocentowa okazja! Mina trenera Ireneusza Mamrota mówi wszystko!

Doszło do tego, że trener Mamrot popchnał jednego z zawodników i z pretensjami zwrócił się do Niego sędzia boczny! Panie trenerze! Nie godzi się. Zawsze był  Pan oazą spokoju. Awantury i dyskusje z sędziami to nie w Pana stylu!

Tymczasem niewykorzystane sytuacje się mszczą. Nie minęło 10 minut od rozpoczęcia drugiej połowy, a gola strzelili piłkarze Zagłębia.

Zagłębie coraz częsciej pod bramką jagi. Teraz to goście przypuszczają coraż śmielsze ataki. Trzeba dokonać zmian. Przy bocznej linii boiska przygotowuje się Ciliian Sheridan. Ma zastąpić Przemysława Frankowskiego

Tymczasem Frankowski strzela gola! Jest 3:1. O wynik meczu możemy być już raczej spokojni!

Pierwsi kibice opuszczają już trybuny. Już biegną na parking, aby wyjechac zanim rozpocznie się tłok i korki. Ale najwierniejsi czekają do końca. Jest zimno. Lecz to nic. Trza zabierac na mecze czapkę, dwa szaliki i rękawice. Kto wygra mecz? Kto?