Scyzory z Kielc rozwalają wszystkich

koszykówka 2017-11-14 08:45:54

Zakończył się III Turniej z cyklu Basketball Cup 2017 edycja świąteczna w którym uczestniczyły zespoły z Białegostoku, Kielc, Konina i Olsztyna. Nasz zespół, podobnie jak podczas poprzedniego turnieju – uległ tylko drużynie z Kielc.

Wielkie emocje towarzyszyły ostatniemu spotkaniu – START Białystok - AKS OSW Olsztyn – praktycznie przez cały mecz wynik był blisko remisu. Czwarta kwarta to już wyraźna przewaga białostockiej drużyny. Tym samym mecz zakończył się wygraną STARTu Białystok.

Dziękujemy za wspaniały doping i zapraszamy na finałowy turniej, który odbędzie się 9-10 grudnia 2017r.

Mustang Young Konin – 10 pkt.

Podczas turnieju, studenci Politechniki Białostockiej zaprezentowali swój najnowszy projekt – Hermes – jest to przystawka do wózka inwalidzkiego z napędem hybrydowym. W trakcie przerw w meczach można było porozmawiać z twórcami, sprawdzić jego funkcjonalność i podpytać o szczegóły, szersze

Projekt „Basketball Cup 2017” dofinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, przy wsparciu Urzędu Miasta Białegostoku i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.