» Nie pamiętam hasła | » Zarejestruj się

Informacje

Tor Wschodzący Białystok - warto rezerwować miejsca!

sporty motorowe 2017-11-21 09:57:42

Przez pierwszy weekend funkcjonowania przez Tor Wschodzący Białystok przewinęły się setki osób. W większości w roli widzów. Z jazd zdecydowało się skorzystać 37 kierowców, którzy przeżyli nie lada emocje. Na torze można było obserwować wystylizowane pojazdy startujące w lokalnych rajdach, szybkie auta dostępne w salonach, ale również małe miejskie pojazdy.

 

Tor jest dla wszystkich, którzy chcą podszkolić swoje umiejętności i podnieść poziom adrenaliny. Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji, który zarządza jedynym tego typu obiektem w tej części Polski, zaprasza do współpracy nie tylko kierowców wyczynowych, ale również firmy, autosalony, szkoły jazdy i tym podobne instytucje.

Rezerwować miejsca na torze oraz dokonywać płatności na sesje samochodowych jazd swobodnych można przy pomocy aplikacji HARMONOGRAM OBIEKTU na www.miejskoaktywni.pl, gdzie pokazują się dostępne dni, a w nich poszczególne sesje z takimi szczegółami, jak:

- godzina rozpoczęcia i zakończenia sesji,

- cena za jeden pojazd,

- liczba dostępnych miejsc

Jest także możliwość skorzystania z jazd bez wcześniejszej rezerwacji, pod warunkiem, że na daną sesję zostaną wolne miejsca nie zarezerwowane wcześniej za pośrednictwem strony internetowej.
W takiej sytuacji opłatę można uiścić bezpośrednio u obsługi na torze. Obsługa w pierwszej kolejności zajmuje się jednak osobami z dokonaną płatnością, by te bez żadnego opóźnienia rozpoczęły swoje jazdy. Do jeżdżących można dołączyć nawet na godzinę przed końcem sesji (jeśli jest wolne miejsce) z zastrzeżeniem, że
opłaci się całą sesję.

Na jazdę prosimy zgłaszać się na 30 minut przed rozpoczęciem sesji. Pozwoli to na punktualne przeprowadzenie odprawy oraz optymalne wykorzystanie opłaconej jazdy. Zalecamy także wcześniejsze wydrukowanie, podpisanie i przekazanie obsłudze toru oświadczenia, co znacznie usprawni proces rejestracji.

Program jazd wygląda w przybliżeniu następująco:

- rejestracja i odprawa uczestników przed startem - obecność obowiązkowa;

- uczestnicy podzieleni zostają na grupy po maksymalnie 5 samochodów;

- grupy wyjeżdżają na tor na przemian, w sesjach około 10 minutowych.

Koszt uczestnictwa w jazdach swobodnych własnym samochodem wynosi 100 zł brutto za dwugodzinną sesję (przy maksymalnym obłożeniu i maksymalnym wykorzystaniu swojego czasu przez każdego uczestnika wychodzi około 40 minut jazdy). Opłata za dodatkowego kierowcę wynosi 50 zł brutto i pobierana jest na miejscu.

Przy mniejszej liczbie aut schemat będzie odbiegał od tego, co zostało opisane powyżej. Przykładowo, jeśli na sesję zgłosi się tylko pięć aut - można nie zjeżdżać z toru przez 120 minut.

UWAGA: Sesje w poszczególnych dniach będziemy udostępniali sukcesywnie, w zależności od zainteresowania, które prosimy kierować mailowo na adres: tor@bosir.bialystok.pl.
W sprawach pilnych prosimy dzwonić pod numer tel. 699-677-115.


W każdej chwili możesz podyskutować na ten temat na naszym forum: http://forum.podlaskisport.pl/
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. PodlaskiSport.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Opinie

Brak opinii.

partnerzy strategiczni

partnerzy

piłka nożna | siatkówka | koszykówka | sporty motorowe | sporty zimowe | sporty wodne | sporty walki | inne sporty | sporty szkolne | katalog firm | forum | fotogaleria