Sheridan strzelił bramkę, ale bohaterem Kelemen

piłka nożna 2017-12-01 20:55:38

Cztery tysiące stujedenestu widzów oglądało w piątkowy wieczór mecz na stadionie przy ulicy Słonecznej. Trybuny praktycznie puste. Jagiellonia Białystok zmierzyła się z Pogonią Szczecin. Patrząc na to, co się dzieje na boisku, można było dosatać zawału.

Pogoń stale przy piłce. Ale w siódmej minucie kontra białostoczan. Zamieszanie pod bramką Cillian Sheridan strzeła piętą, piłka wpada do siatki. Jest gol! Prowadzimy. Sheridan powraca na listę strzelców! na trybunach radość!

Co za wspaniały początek. Tak trzymać! Idzie kolejna kontra żółto-czerwonych. I jeszcze jedna. Czernych pada faulowany w polu karnym! Panie sędzio! Dlaczego nie ma karnego?! Na trybunach buczenie. Obraźliwe okrzyki. Oj nasłuchał się sędzie podczas dzisiejszego meczu!

Tymczasem przy piłce znów Pogoń. I znów. I znów. Praktycznie nie wychodzą z naszej połowy. Co się dzieje?

Wchodzą na nasze pole karne jak w masło. Strzał. Kelemen broni.

I znów atak Pogoni. Jak to możliwe? Odebrano nam piłkę przy pierwszym podaniu? Nie potrafiliśmy zagrać nawet dwu podań? Znów w polu karnym. Znów strzał! Kelemen broni. Napastnik pogoni łapie się za głowę. "Byłem w sytuacji sam na sam!"

Znów sytuacja sam na sam! Gdzie jest obrona?!! Dochodzi do zderzenia bramkarza z napastnikiem. Czy sędzia zagwiżdże karnego?! Nie! Ufff.

I znów Pogoń pod naszą bramką!

I znów! Sytuacja sam na sam! Jak można do takich rzeczy dopuszczać. Przecież kiedyś im sie uda!

I znów! Panie sędzio kończ Pan ten mecz!

Piłka w końcu wpada do brami Jagiellończyków. Całe szczęscie był spalony. Po chwile końcowy gwizdek. Koniec meczu. Wygraliśmy 1:0. Ale tylko dzięki bramkarzowi.