» Nie pamiętam hasła | » Zarejestruj się

Informacje

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Pływaniu o Puchar Prezydenta Suwałk

sporty wodne 2017-12-03 20:46:15

Dwa dni zawodów, 12 klubów z Podlasia, 331 zawodników. Podopieczni białostockich trenerów i nauczycieli,   uczniowie i absolwenci SP 29 w Białymstoku, przywieźli  125 medali - 40 złotych, 44 srebrne i 41 brązowych.

 

Tym samym Międzyszkolny Klub Sportowy  Juvenia Białystok został mistrzem Podlasia w pływaniu na 2017 rok. Wygrywając z MUKS Olimpijczyk Suwałki i MKP Wodnik Bielsk Podlaski.

 MEDALE ZŁOTE

 10 lat i młodsi
  Kresso Kamil -100m zmienny
 11 lat
Rapczewska Aleksandra- 100m motylkowy
Paczkowski Bartłomiej- 50m klasyczny
 Sulkowski Maciej -100m klasyczny
Sztefeta chłopców  4 x 50m dowolny (Sulkowski, Gwacki ,Perz ,Nogajczyk )
 12 lat
Beszterda Maria 50m dowolny, 100m dowolny,400m dowolny, 100m zmienny
 Łuszczewska Emilia- 200m dowolny,50m grzbietowy, 100m grzbietowy
 Łupiński Mateusz- 100m klasyczny , 50m klasyczny, 100m zmienny,
 Halicki Kacper-  400m dowolny
Sztafeta  4 x 50m dowolny Kobiet
Sztafeta  4 x 50m dowolny Mężczyzn (Michalczuk,Łupiński ,Milenkiewicz, Halicki)
 13 lat
 Rafałowska Maria-  50m klasyczny, 100m klasyczny
Borkowska Dominika- 50m grzbietowy
Potrykus Julia-100m zmienny,
Jakubowski Kacper -400m dowolny ,
Sadowski Kacper-  50m grzbietowy
Sztafeta Kobiet, 4 x 50m dowolny ( Rafałowska, Bedeniczuk, Bieńkowska, Potrykus)
Sztafeta Mężczyzn, 4 x 50m dowolny ( Sadowski, Pytel, Jurgiel, Jakubowski)
14 lat
Kowalewski Paweł -50m grzbietowy, 100m grzbietowy, 100m zmienny
15 lat i starsi
 Kruszewska Kaja - 100m zmienny , 200m dowolny , 400m dowolny
 Bienasz Wiktoria- 100m motylkowy
Bocheń Tomasz- 50m dowolny,  100m dowolny, 50m klasyczny, 100m motylkowy
Krzyżaniak Krystian -100m klasyczny
Perkowski Dawid -50m motylkowy
Sztafeta Mężczyzn, 4 x 50m dowolny 15 lat i starsi (Grochowski, Stepaniuk ,Filipowicz, Kwiatkowski )

MEDALE SREBRNE

 10 lat i młodsi
Kresso Kamil- 100m grzbietowy
 11 lat
 Rapczewska Aleksandra -50m motylkowy,100m zmienny
Nogajczyk Grzegorz- 50m grzbietowy, 100m grzbietowy, 100m zmienny
 Gwacki Ignacy- 100m dowolny , 50m motylkowy, 100m motylkowy
12 lat
 Brzozowska Aleksandra- 100m motylkowy, 50m motylkowy,100m grzbietowy,50m grzbietowy
Tupalska Oliwia- 50m klasyczny 
 Łuszczewska Emilia- 50m dowolny
Halicki Kacper- 50m klasyczny, 100m zmienny,
Milenkiewicz Jakub -100m motylkowy
13 lat
 Potrykus Julia -200m dowolny , 100m motylkowy
 Jakubowski Kacper- 100m dowolny, 100m klasyczny, 100m zmienny
 Jurgiel Aleksander- 200m dowolny, 50 dowolny
 Sadowski Kacper- 100m grzbietowy
 14 lat
Wałuszko Adrianna -50m grzbietowy , 100m grzbietowy, 50m motylkowy
Piechowski Krzysztof- 50m dowolny, 200m dowolny, 100m dowolny
Sztafeta Mężczyzn, 4 x 50m dowolny (Siermantowski,Nazaruk,Kowalewski,Piechowski)
15 lat i starsi
 Bienasz Wiktoria- 200m dowolny, 50m motylkowy,100m motylkowy,
 Szopa Oliwia- 400m dowolny
Perkowski Dawid -50m dowolny, 100m dowolny,
Krzyzaniak Krystian -400m dowolny , 50m klasyczny, 100m zmienny
Kwiatkowski Paweł- 200m dowolny
Grochowski Michał -100m klasyczny
 
MEDALE BRĄZOWE

 10 lat i młodsi
Kresso Kamil -50m grzbietowy
Sobociński Jakub- 50m motylkowy
11 lat
Sztafeta Kobiet, 4 x 50m dowolny (Szczotka Matylda, Górska Roksana, Karłowicz Amelia, Rapczewska Aleksandra)
Perz Patryk- 100m dowolny,50m grzbietowy,100m grzbietowy,
 Więcław Aleksander- 50m klasyczny,100m klasyczny,
 Nogajczyk Grzegorz- 50m dowolny,
Sulkowski Maciej- 100m zmienny
 12 lat
 Szoka Natalia -200m dowolny, 100m motylkowy
 Krupa Liliana -100m dowolny ,
Tupalska Oliwia -100m klasyczny
Łupiński Mateusz- 50m dowolny ,
Michalczuk Mateusz -200m dowolny,
Milenkiewicz Jakub -50m motylkowy
 13 lat
 Bedeniczuk Nela -50m grzbietowy, 50m klasyczny, 100m klasyczny,
 Bieńkowska Aleksandra- 100m motylkowy, 100m zmienny
Rafałowska Maria -400m dowolny
 Borkowska Dominika- 100m grzbietowy
 Waszczuk Weronika- 100m dowolny
Pytel Julian -100m dowolny, 50m dowolny,100m motylkowy,100m zmienny
Ledachowicz Paweł -50m klasyczny,100m klasyczny
14 lat
 Korolczuk Julia- 400m dowolny , 100m zmienny
Greczan Sebastian -100m grzbietowy, 100m motylkowy
 Brzozowski Mateusz- 50m motylkowy
15 lat i starsi
 Szopa Oliwia- 50m klasyczny
Kruszewska Kaja- 100m klasyczny
 Kwiatkowski Paweł -400m dowolny
Stepaniuk Sebastian- 50m motylkowy
Grochowski Michał- 100m motylkowy
 


W każdej chwili możesz podyskutować na ten temat na naszym forum: http://forum.podlaskisport.pl/
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. PodlaskiSport.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Opinie

Brak opinii.





partnerzy strategiczni

partnerzy

piłka nożna | siatkówka | koszykówka | sporty motorowe | sporty zimowe | sporty wodne | sporty walki | inne sporty | sporty szkolne | katalog firm | forum | fotogaleria