» Nie pamiętam hasła | » Zarejestruj się

Informacje

Zawodnicy Jagiellonii w juniorskich reprezentacjach

piłka nożna / Białystok 2008-06-18 15:07:53

"Trzech" zawodników MOSP Jagiellonia Białystok zostało powołanych do juniorskich reprezentacji Polski (U-17 i U-18).

Do kadry U-17 powołany został Łukasz Zaniewski, który w zakończonym niedawno sezonie występował w drużynie Młodej Ekstraklasy Jagiellonii Białystok. Wychowanek LUKS-u Czerwin dostał jednocześnie szansę występu w turnieju, który odbędzie się w czeskiej miejscowości Nymburk (23-30 czerwca).

Na konsultację szkoleniową reprezentacji Polski U-18, która odbędzie się w dniach 23-31 lipca w Pustyni powołani zostali natomiast dwaj "Jagiellończycy". Do reprezentacji Polski do lat 18, podobnie jak do U-17 powołany został Łukasz Zaniewski oraz jego kolega z zespołu ME Jagiellonii - Sławomir Wilczewski.

Kadra reprezentacji Polski U-17 na turniej w Nymburku:

Łukasz Skowron, Damian Łazicki (obaj Wisła Płock), Jacek Kalkstein, Patryk Zajkowski (obaj Lech Poznań), Paweł Rosiński (Lechia Gdańsk), Mateusz Podstolak (Stal Mielec), Mateusz Salamon (Brescia Calcio, Włochy), Bartosz Tyktor (UKP Zielona Góra), Mateusz Bartków, Paweł Oleksy, Mateusz Szczepaniak, Ariel Famulski (wszyscy Zagłębie Lubin), Piotr Gilar (Stal Stalowa Wola), Tomasz Hołota, Adam Krakowski (obaj GKS Katowice), Mikołaj Zwoliński (Widzew Łódź), Łukasz Zaniewski (MOSP Jagiellonia Białystok), Michał Kucharczyk (Świt Nowy Dwór Mazowiecki).

Kadra reprezentacji Polski U-18 na konsultację szkoleniową:

Dominik Kisiel (GKS Bełchatów), Andrzej Witan, Maciej Woźniak, Przemysław Królak, Patryk Zajkowski (wszyscy Lech Poznań), Wojciech Wilczyński, Sebastian Białas, Marcin Budziński, Paweł Czoska (wszyscy Arka Gdynia), Paweł Olkowski (Gwarek Zabrze), Paweł Rosiński (Lechia Gdańsk), Krzysztof Hus (Stal Rzeszów), Kamil Szymura (Górnik Zabrze), Sławomir Wilczewski, Łukasz Zaniewski (obaj MOSP Jagiellonia Białystok), Mateusz Szczepaniak, Ariel Famulski (obaj Zagłębie Lubin), Tomasz Hołota, Adam Krakowski (GKS Katowice), Mikołaj Zwoliński (Widzew Łódź), Paweł Tarnowski (Radomiak Radom), Mateusz Cholewiak (UKS SMS Łódź), Piotr Talar (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski), Artur Sobiech (Ruch Chorzów), Michał Kucharczyk (Świt Nowy Dwór Mazowiecki).

źródło: własne/90minut.pl


W każdej chwili możesz podyskutować na ten temat na naszym forum: http://forum.podlaskisport.pl/
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. PodlaskiSport.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Opinie

  • Anonim
    2016-07-24 14:15:34
    192.243.55.133

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-07-19 22:01:30
    192.243.55.137

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-07-07 06:34:33
    192.243.55.129

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-06-02 08:43:17
    192.243.55.137

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-05-10 02:39:07
    192.243.55.131

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-04-14 01:13:11
    192.243.55.136

    Komentarz zablokowany.





partnerzy strategiczni

partnerzy

piłka nożna | siatkówka | koszykówka | sporty motorowe | sporty zimowe | sporty wodne | sporty walki | inne sporty | sporty szkolne | katalog firm | forum | fotogaleria