» Nie pamiętam hasła | » Zarejestruj się

Informacje

Nauka pływania na basenach BOSiR

sporty wodne 2018-03-14 07:43:42

Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do nauki i doskonalenia pływania. Uczestnicy ostatnich przed wakacjami zajęć na miejskich pływalniach zyskają pierwszeństwo przy zapisach na nowy rok szkolny. To nowe rozwiązanie w ofercie BOSiR.

W grupowych naukach pływania może uczestniczyć aż 1242 osób. Na Pływalni Sportowej przy ul. Włókienniczej przygotowanych jest 285 miejsc na brodziku i 336 na dużym basenie.
Na Pływalni Rodzinnej przy ul. Stromej - 195 na brodziku i 210 na dużym basenie.
Na Pływalni Kameralnej przy ul. Mazowieckiej – 216.

Zapisać się na zajęcia można niemal przez cały rok, jeśli tylko jest miejsce w wybranej grupie.

Obecnie trwają przedostatnie cykle kursów nauki i doskonalenia pływania, które w znacznej większości są kontynuacją zajęć rozpoczętych jesienią.
Na Pływalni Sportowej już w dniach 16-28 marca rozpoczną się zajęcia ostatniego w bieżącym roku szkolnym cyklu.
Wolnych miejsc w grupach nie brakuje ani na brodziku, ani na dużym basenie.
Dodatkowo na brodziku BOSiR organizuje dwie nowe grupy dla początkujących, adresowane do dzieci w wieku 6-9 lat. Zapisy przyjmowane są osobiście w kasie pływalni przy ul. Włókienniczej i pod nr tel. (85) 652 69 87.
 
Zarówno osoby, które wiosną będą kontynuować lekcje na basenie, jak i nowi pływacy, zyskają pierwszeństwo przy zapisach na nowy rok szkolny 2018/2019.
Na zajęcia jesienne będą mogli zapisywać się najprawdopodobniej już 25 czerwca. To nowe rozwiązanie w ofercie BOSiR, które daje możliwość zapewnienia sobie miejsca w grupie szkoleniowej.

- Najwięcej osób o naukach pływania myśli we wrześniu i wtedy faktycznie brakuje miejsc na basenach. Jednak z każdym miesiącem ten stan się zmienia i można się dopisać - tłumaczy Paweł Orpik, dyrektor BOSiR. – Dając pierwszeństwo przy zapisach na zajęcia od września z jednej strony chcemy docenić osoby, które pływają cały rok szkolny. Z drugiej strony, mając na uwadze zbliżające się wakacje i potrzebę doskonalenia pływania, chcemy do tego zachęcić nowe osoby.
 
Na Pływalni Rodzinnej i Kameralnej jeszcze przez kilka tygodni trwają zajęcia przedostatniego cyklu, na które również można się zapisać. Bardziej szczegółowe informacje, m.in. harmonogramy, znajdują się na podstronach obiektów na www.miejskoaktywni.pl. W przypadku wątpliwości możliwy jest również kontakt telefoniczny:
- Pływalnia Sportowa przy ul. Włókienniczej - 85 652 69 87,
- Pływalnia Kameralna przy ul. Mazowieckiej - 85 742 17 07,
- Pływalnia Rodzinna przy ul. Stromej - 85 662 87 03.


W każdej chwili możesz podyskutować na ten temat na naszym forum: http://forum.podlaskisport.pl/
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. PodlaskiSport.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Opinie

Brak opinii.

partnerzy strategiczni

partnerzy

piłka nożna | siatkówka | koszykówka | sporty motorowe | sporty zimowe | sporty wodne | sporty walki | inne sporty | sporty szkolne | katalog firm | forum | fotogaleria