MOSP Jagiellonia Białystok - SMS Łódź 0:1

piłka nożna / Białystok 2008-06-29 14:43:34

Podopieczni trenera Kulhawika w półfinale Mistrzostw Polski juniorów, nie sprostali rówieśnikom z łódzkiego SMS-u, nieznacznie przegrywając 0:1. Szans na awans do turnieju finałowego muszę więc szukać w meczu rewanżowym.

Od pierwszych minut gry lepsze wrażenie sprawiali goście. Ich szybka gra sprawiła, że pod bramką strzeżoną przez Sakowicz co chwila dochodziło do groźnych sytuacji. Przy odrobinie szczęścia SMS mógł prowadzić kilkoma bramkami już po pierwszej połowie. Młodzi piłkarze z Białegostoku nie mieli pomysłu na grę z dobrze prezentującym się przeciwnikiem. Jednak w pierwszej części  gry bramki nie padły.

Po przerwie odważniej zaatakowali podopieczni trenera Kulhawika, jednak to przeciwnicy w 55 minucie gry objęli prowadzenie. Po jednym z kontrataków ,jedyną jak się później okazało,bramkę zdobył Adrian Łucki. gospodarze mieli swoje szanse jednak strzały Fidziukiewicza oraz Zaniewskiego bronił golkiper gości. Wynik do ostatniego gwizdka arbitra nie uległ zmianie i MOSP aby awansować do finału musi wygrać w najbliższą środę w rewanżowym meczu w Łodzi.

MOSP Jagiellonia Białystok - UKS SMS Łódź 0:1 (0:0)
Bramki: Łucki 55'

Jagiellonia: Sakowicz, Łosiewicz, Zalewski, Gogol, Jakimczuk, Steć (70. Chwetko), Fidziukiewicz, Murawski, Świderski (75. Staniszewski), Gryczan (60. Pawłowski), Zaniewski.

SMS: Wołczyński, P. Walicki, Wenger, Gradecki, Nowak, Rytko (75. Feter), Ł. Walicki, (60. Kucharski), Książek, Łucki, Łachmański, Staroń.