KS Michałowo: tak mało zabrakło

piłka nożna / Michałowo 2008-07-04 19:04:38

Kolejny sparing rozegrały piłkarki KS Michałowo. W porównaniu do wczorajszego spotkania, dziś zagrały o niebo lepiej - niestety przegrywając po zaciętej walce 2-3 z młodzieżową reprezentacją Łotwy. Przypomnijmy że w dniu wczorajszym mecz zakończył się pogromem Podlasianek 1-7.

W czwartek przez całe spotkanie widać było różnicę klas grających drużyn, jednak w dzisiejszym meczu zawodniczki Michałowa toczyły wyrównaną walkę, pechowo przegrywając w ostatnich minutach gry. W stworzeniu pięknego dla oka spotkania z pewnością przeszkadzał padający deszcz i zimny porywisty wiatr. Prawdopodobnie pogoda wystraszyła kibiców, gdyż zabrakło ich na trybunach stadionu w Michałowie. Na boisku w pierwszej części było sporo gry w środku pola, po wyrównanej walce na przerwę piłkarki schodziły przy remisie 1:1. Momentami to podopieczne trenera Dariusza Golaka były stroną przeważającą, groźnie atakując bramkę łotyszek.

Po zmianie stron oba zespoły szybciej rozgrywały akcje, co spowodowało liczne zagrożenia pod bramkami zarówno piłkarek Michałowa jak i reprezentacji Łotwy. Jedną z kolejnych szans wykorzystały piłkarki gości, wychodząc na prowadzenie. Ich radość nie trwała jednak długo, gdyż gospodynie szybko wyrównały po rzucie karnym, który wywalczyła Sylwia Gorbacewicz. Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się sprawiedliwym remisem, rywalki wykorzystały błąd w obronie piłkarek z Michałowa i na nie całe 5 minut przed ostatnim gwizdkiem zdobyły zwycięską bramkę.

KS Michałowo - Łotwa U-19 2:3 (1:1)