» Nie pamiętam hasła | » Zarejestruj się

Informacje

Freskovita i Wigry na wyjeździe - terminarz II ligi

piłka nożna 2008-07-09 20:45:02

Polski Związek Piłki Nożnej zatwierdził dziś i opublikował terminarz II ligi grupy wschodniej sezonu 2008/09. Rundę jesienną piłkarze w tej klasie rozgrywkowej zainaugurują 26-27 lipca, a zakończą 15-16 listopada.

W rozgrywkach weźmie udział 18 drużyn. Na stan obecny nie są znane jeszcze wszystkie zespoły, które zagrają w III lidze na wschodzie. Nie wiadomo w której klasie rozgrywkowej zagra ŁKS Łomża. Jeśli okaże się, że w I lidze, to jego miejsce w II zajmie drużyna Concordii Piotrków Trybunalski.

Suwalskie Wigry pierwsze spotkanie zagrają na wyjeździe a ich przeciwnikiem będzie Okocimski Brzesko. Również Freskovita wysokie Mazowieckie pierwszy swój mecz w II lidze rozegra na boisku przeciwnika. Rywalem „Mlecznych” w pierwszej kolejce będzie spadkowicz – Pelikan Łowicz.

Pełny terminarz II ligi grupy wschodniej 2008/09 (runda jesienna):

Termin 1 – 26/27 lipca 2008

JEZIORAK IŁAWA - OKS 1945 OLSZTYN
START OTWOCK - HETMAN ZAMOŚĆ
PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW - KSZO OSTROWIEC ŚW.
*ŁKS ŁOMŻA / CONCORDIA P.TRYB. - STAL PONIATOWA
KOLEJARZ STRÓŻE - GÓRNIK WIELICZKA
OKOCIMSKI BRZESKO - WIGRY SUWAŁKI
PELIKAN ŁOWICZ - FRESKOVITA WYS.MAZ.
WIDZEW ŁÓDŹ - PRZEBÓJ WOLBROM
SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI - SANDECJA NOWY SĄCZ

Termin 2 – 2/3 sierpnia 2008


OKS 1945 OLSZTYN - SANDECJA NOWY SĄCZ
PRZEBÓJ WOLBROM - SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI
PELIKAN ŁOWICZ - WIDZEW ŁÓDŹ
WIGRY SUWAŁKI - FRESKOVITA WYS.MAZ.
KOLEJARZ STRÓŻE - OKOCIMSKI BRZESKO
ŁKS ŁOMŻA / CONCORDIA P.TRYB. - GÓRNIK WIELICZKA
KSZO OSTROWIEC ŚW. - STAL PONIATOWA
HETMAN ZAMOŚĆ - PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW
JEZIORAK IŁAWA - START OTWOCK

Termin 3 – 6 sierpnia 2008

START OTWOCK - OKS 1945 OLSZTYN
PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW - JEZIORAK IŁAWA
STAL PONIATOWA - HETMAN ZAMOŚĆ
GÓRNIK WIELICZKA - KSZO OSTROWIEC ŚW.
OKOCIMSKI BRZESKO - ŁKS ŁOMŻA / CONCORDIA P.TRYB.
FRESKOVITA WYS.MAZ. - KOLEJARZ STRÓŻE
WIDZEW ŁÓDŹ - WIGRY SUWAŁKI
SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI - PELIKAN ŁOWICZ
SANDECJA NOWY SĄCZ - PRZEBÓJ WOLBROM

Termin 4 – 9/10 sierpnia 2008

OKS 1945 OLSZTYN - PRZEBÓJ WOLBROM
PELIKAN ŁOWICZ - SANDECJA NOWY SĄCZ
WIGRY SUWAŁKI - SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI
KOLEJARZ STRÓŻE - WIDZEW ŁÓDŹ
ŁKS ŁOMŻA / CONCORDIA P.TRYB. - FRESKOVITA WYS.MAZ.
KSZO OSTROWIEC ŚW. - OKOCIMSKI BRZESKO
HETMAN ZAMOŚĆ - GÓRNIK WIELICZKA
JEZIORAK IŁAWA - STAL PONIATOWA
START OTWOCK - PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW

Termin 5 – 16/17 sierpnia 2008

PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW - OKS 1945 OLSZTYN
STAL PONIATOWA - START OTWOCK
GÓRNIK WIELICZKA - JEZIORAK IŁAWA
OKOCIMSKI BRZESKO - HETMAN ZAMOŚĆ
FRESKOVITA WYS.MAZ. - KSZO OSTROWIEC ŚW.
WIDZEW ŁÓDŹ - ŁKS ŁOMŻA / CONCORDIA P.TRYB.
SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI - KOLEJARZ STRÓŻE
SANDECJA NOWY SĄCZ - WIGRY SUWAŁKI
PRZEBÓJ WOLBROM - PELIKAN ŁOWICZ

Termin 6 – 23/24 sierpnia 2008

OKS 1945 OLSZTYN - PELIKAN ŁOWICZ
WIGRY SUWAŁKI - PRZEBÓJ WOLBROM
KOLEJARZ STRÓŻE - SANDECJA NOWY SĄCZ
ŁKS ŁOMŻA / CONCORDIA P.TRYB. - SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI
KSZO OSTROWIEC ŚW. - WIDZEW ŁÓDŹ
HETMAN ZAMOŚĆ - FRESKOVITA WYS.MAZ.
JEZIORAK IŁAWA - OKOCIMSKI BRZESKO
START OTWOCK - GÓRNIK WIELICZKA
PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW - STAL PONIATOWA

Termin 7 – 30/31 sierpnia 2008


STAL PONIATOWA - OKS 1945 OLSZTYN
GÓRNIK WIELICZKA - PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW
OKOCIMSKI BRZESKO - START OTWOCK
FRESKOVITA WYS.MAZ. - JEZIORAK IŁAWA
WIDZEW ŁÓDŹ - HETMAN ZAMOŚĆ
SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI - KSZO OSTROWIEC ŚW.
SANDECJA NOWY SĄCZ - ŁKS ŁOMŻA / CONCORDIA P.TRYB.
PRZEBÓJ WOLBROM - KOLEJARZ STRÓŻE
PELIKAN ŁOWICZ - WIGRY SUWAŁKI

Termin 8 - 3 września 2008

OKS 1945 OLSZTYN - WIGRY SUWAŁKI

KOLEJARZ STRÓŻE - PELIKAN ŁOWICZ
ŁKS ŁOMŻA / CONCORDIA P.TRYB. - PRZEBÓJ WOLBROM
KSZO OSTROWIEC ŚW. - SANDECJA NOWY SĄCZ
HETMAN ZAMOŚĆ - SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI
JEZIORAK IŁAWA - WIDZEW ŁÓDŹ
START OTWOCK - FRESKOVITA WYS.MAZ.
PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW - OKOCIMSKI BRZESKO
STAL PONIATOWA - GÓRNIK WIELICZKA

Termin 9 – 6/7 września 2008

GÓRNIK WIELICZKA - OKS 1945 OLSZTYN
OKOCIMSKI BRZESKO - STAL PONIATOWA
FRESKOVITA WYS.MAZ. - PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW
WIDZEW ŁÓDŹ - START OTWOCK
SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI - JEZIORAK IŁAWA
SANDECJA NOWY SĄCZ - HETMAN ZAMOŚĆ
PRZEBÓJ WOLBROM - KSZO OSTROWIEC ŚW.
PELIKAN ŁOWICZ - ŁKS ŁOMŻA / CONCORDIA P.TRYB.
WIGRY SUWAŁKI - KOLEJARZ STRÓŻE

Termin 10 – 13/14 września 2008

OKS 1945 OLSZTYN - KOLEJARZ STRÓŻE
ŁKS ŁOMŻA / CONCORDIA P.TRYB. - WIGRY SUWAŁKI
KSZO OSTROWIEC ŚW. - PELIKAN ŁOWICZ
HETMAN ZAMOŚĆ - PRZEBÓJ WOLBROM
JEZIORAK IŁAWA - SANDECJA NOWY SĄCZ
START OTWOCK - SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI
PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW - WIDZEW ŁÓDŹ
STAL PONIATOWA - FRESKOVITA WYS.MAZ.
GÓRNIK WIELICZKA - OKOCIMSKI BRZESKO

Termin 11 – 20/21 września 2008

OKOCIMSKI BRZESKO - OKS 1945 OLSZTYN
FRESKOVITA WYS.MAZ. - GÓRNIK WIELICZKA
WIDZEW ŁÓDŹ - STAL PONIATOWA
SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI - PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW
SANDECJA NOWY SĄCZ - START OTWOCK
PRZEBÓJ WOLBROM - JEZIORAK IŁAWA
PELIKAN ŁOWICZ - HETMAN ZAMOŚĆ
WIGRY SUWAŁKI - KSZO OSTROWIEC ŚW.
KOLEJARZ STRÓŻE - ŁKS ŁOMŻA / CONCORDIA P.TRYB.

Termin 12 – 27/28 września 2008

OKS 1945 OLSZTYN - ŁKS ŁOMŻA / CONCORDIA P.TRYB.
KSZO OSTROWIEC ŚW. - KOLEJARZ STRÓŻE
HETMAN ZAMOŚĆ - WIGRY SUWAŁKI
JEZIORAK IŁAWA - PELIKAN ŁOWICZ
START OTWOCK - PRZEBÓJ WOLBROM
PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW - SANDECJA NOWY SĄCZ
STAL PONIATOWA - SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI
GÓRNIK WIELICZKA - WIDZEW ŁÓDŹ
OKOCIMSKI BRZESKO - FRESKOVITA WYS.MAZ.

Termin 13 – 4/5 października 2008

FRESKOVITA WYS.MAZ. - OKS 1945 OLSZTYN
WIDZEW ŁÓDŹ - OKOCIMSKI BRZESKO
SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI - GÓRNIK WIELICZKA
SANDECJA NOWY SĄCZ - STAL PONIATOWA
PRZEBÓJ WOLBROM - PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW
PELIKAN ŁOWICZ - START OTWOCK
WIGRY SUWAŁKI - JEZIORAK IŁAWA
KOLEJARZ STRÓŻE - HETMAN ZAMOŚĆ
ŁKS ŁOMŻA / CONCORDIA P.TRYB. - KSZO OSTROWIEC ŚW.

Termin 14 – 8 października 2008

OKS 1945 OLSZTYN - KSZO OSTROWIEC ŚW.
HETMAN ZAMOŚĆ - ŁKS ŁOMŻA / CONCORDIA P.TRYB.
JEZIORAK IŁAWA - KOLEJARZ STRÓŻE
START OTWOCK - WIGRY SUWAŁKI
PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW - PELIKAN ŁOWICZ
STAL PONIATOWA - PRZEBÓJ WOLBROM
GÓRNIK WIELICZKA - SANDECJA NOWY SĄCZ
OKOCIMSKI BRZESKO - SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI
FRESKOVITA WYS.MAZ. - WIDZEW ŁÓDŹ

Termin 15 – 11/12 października 2008

WIDZEW ŁÓDŹ - OKS 1945 OLSZTYN
SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI - FRESKOVITA WYS.MAZ.
SANDECJA NOWY SĄCZ - OKOCIMSKI BRZESKO
PRZEBÓJ WOLBROM - GÓRNIK WIELICZKA
PELIKAN ŁOWICZ - STAL PONIATOWA
WIGRY SUWAŁKI - PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW
KOLEJARZ STRÓŻE - START OTWOCK
ŁKS ŁOMŻA / CONCORDIA P.TRYB. - JEZIORAK IŁAWA
KSZO OSTROWIEC ŚW. - HETMAN ZAMOŚĆ

Termin 16 – 18/19 października 2008

OKS 1945 OLSZTYN - HETMAN ZAMOŚĆ
JEZIORAK IŁAWA - KSZO OSTROWIEC ŚW.
START OTWOCK - ŁKS ŁOMŻA / CONCORDIA P.TRYB.
PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW - KOLEJARZ STRÓŻE
STAL PONIATOWA - WIGRY SUWAŁKI
GÓRNIK WIELICZKA - PELIKAN ŁOWICZ
OKOCIMSKI BRZESKO - PRZEBÓJ WOLBROM
FRESKOVITA WYS.MAZ. - SANDECJA NOWY SĄCZ
WIDZEW ŁÓDŹ - SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI

Termin 17 – 25/26 października 2008

SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI - OKS 1945 OLSZTYN
SANDECJA NOWY SĄCZ – WIDZEW ŁÓDŹ
PRZEBÓJ WOLBROM - FRESKOVITA WYS.MAZ.
PELIKAN ŁOWICZ - OKOCIMSKI BRZESKO
WIGRY SUWAŁKI - GÓRNIK WIELICZKA
KOLEJARZ STRÓŻE - STAL PONIATOWA
ŁKS ŁOMŻA / CONCORDIA P.TRYB. - PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW
KSZO OSTROWIEC ŚW. - START OTWOCK
HETMAN ZAMOŚĆ - JEZIORAK IŁAWA

Termin 18 – 8/9 listopada 2008

OKS 1945 OLSZTYN - JEZIORAK IŁAWA
HETMAN ZAMOŚĆ - START OTWOCK
KSZO OSTROWIEC ŚW. - PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW
STAL PONIATOWA - ŁKS ŁOMŻA / CONCORDIA P.TRYB.
GÓRNIK WIELICZKA - KOLEJARZ STRÓŻE
WIGRY SUWAŁKI - OKOCIMSKI BRZESKO
FRESKOVITA WYS.MAZ. - PELIKAN ŁOWICZ
PRZEBÓJ WOLBROM - WIDZEW ŁÓDŹ
SANDECJA NOWY SĄCZ - SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI

Termin 19 – 15/16 listopada 2008

SANDECJA NOWY SĄCZ - OKS 1945 OLSZTYN
SOKÓŁ ALEKS. ŁÓDZKI - PRZEBÓJ WOLBROM
WIDZEW ŁÓDŹ - PELIKAN ŁOWICZ
FRESKOVITA WYS.MAZ. - WIGRY SUWAŁKI
OKOCIMSKI BRZESKO - KOLEJARZ STRÓŻE
GÓRNIK WIELICZKA - ŁKS ŁOMŻA / CONCORDIA P.TRYB.
STAL PONIATOWA - KSZO OSTROWIEC ŚW.
PONIDZIE NIDA PIŃCZÓW - HETMAN ZAMOŚĆ
START OTWOCK - JEZIORAK IŁAWA

*spotkania ŁKS Lomża nie zostały wyszczególnione ze względu na brak ostatecznej decyzji co do uczestnictwa łomzyńskiego klubu w nowej II lidze


W każdej chwili możesz podyskutować na ten temat na naszym forum: http://forum.podlaskisport.pl/
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. PodlaskiSport.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Opinie

  • Anonim
    2016-07-21 12:49:32
    192.243.55.136

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-07-19 22:01:39
    192.243.55.134

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-07-07 06:34:33
    192.243.55.131

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-06-27 00:42:51
    192.243.55.136

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-06-17 21:01:46
    192.243.55.129

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-06-12 19:28:47
    192.243.55.136

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-05-30 16:46:40
    192.243.55.135

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-05-18 22:22:03
    192.243.55.135

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-05-09 18:57:00
    192.243.55.135

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-04-29 03:48:50
    192.243.55.138

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-04-23 09:40:33
    192.243.55.137

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-04-14 19:34:49
    192.243.55.130

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-04-04 23:55:12
    192.243.55.133

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-21 20:44:20
    192.243.55.132

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-11 03:04:27
    192.243.55.136

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-03-03 19:02:20
    192.243.55.135

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-19 23:08:45
    192.243.55.129

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-15 22:25:49
    192.243.55.134

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-02-06 16:43:59
    192.243.55.132

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2016-01-11 09:07:53
    192.243.55.129

    Komentarz zablokowany.

  • Anonim
    2015-11-18 19:20:54
    46.229.164.98

    Komentarz zablokowany.





partnerzy strategiczni

partnerzy

piłka nożna | siatkówka | koszykówka | sporty motorowe | sporty zimowe | sporty wodne | sporty walki | inne sporty | sporty szkolne | katalog firm | forum | fotogaleria