Puszcza Hajnówka pokonała w sparingu trzecioligowca

piłka nożna / Hajnówka 2008-07-21 00:26:40

Czwartoligowa Puszcza Hajnówka pokonała na własnym boisku przygotowujący się do występów w nowej III lidze MKS Mielnik 2:0 (0:0).

Na boisku w barwach drużyny z Mielnika pojawiło się wiele nowych twarzy, byli to m.in. Paweł Surynowicz (wznowił karierę), Radosław Turczyński, Lech Sawicki (obaj ostatnio Tur Bielsk Podlaski), Jakub Andryszek, Norbert Marks (obaj Cresovia Siemiatycze) oraz kilku innych.

Samo spotkanie stało na dobrym poziomie i było dosyć wyrównane, a zawodnicy obu drużyn często faulowali oraz grali na pograniczu faulu. Przekonał się o tym już w 9. minucie meczu Marcin Kuptel, który musiał przedwcześnie opuścić boisko z powodu kontuzji.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, w drugiej połowie dwie bramki zdołali zdobyć piłkarze Puszczy. Oba trafienia okazały się autorstwa Krzysztofa Siemieniuka, który w 80. minucie pokonał bramkarza rywali strzałem z rzutu wolnego, a w 90. minucie ponownie wpakował piłkę do siatki po skutecznym kontrataku.

Puszcza Hajnówka - MKS Mielnik 2:0 (0:0)
Bramki: Krzysztof Siemieniuk 80', 90'.

MKS Mielnik: Osmulski - Turczyński Sawicki, Prokop, Oszyński, Tarasiewicz, Jezierski, Kopytiuk, Andryszek, Ł.Pawluczuk, Kulhawik. Grali także: Surynowicz, Sidorczuk, Charko, Pawłowski, Marks, Kowalczyk, Juszczyk.

Puszcza Hajnówka: Różycki - Bierżyn, Baczyński, Pietroczuk, Szulc, Juszkiewicz, Sawczyński, Kuptel (9' Sakowski), Stępkowski, Siemieniuk, Lasota. Grali także: Samosiuk, Stefaniuk, Kicel, Sakowski, Stepaniuk, Jendras.

Na podst: kspuszcza.pl