Sparing: Olimpia Zambrów - Piast Białystok 4:2 (1:2)

piłka nożna / Zambrów 2008-07-24 12:09:16

W kolejnym spotkaniu sparingowym rozegranym w Zambrowie miejscowa Olimpia przygotowująca się do trzecioligowych rozgrywek pokonała czwartoligowego Piasta Białystok 4:2.

Początek spotkania to przewaga Piasta, który po ładnym podaniu i wykorzystanej sytuacji sam na sam z Łukaszem Trudnosem objął prowadzenie już w 4. minucie spotkania. Kolejną bramkę zawodnicy Piasta zdobyli w 20. minucie po błędzie rezerwowego bramkarza Olimpii.

Pod koniec pierwszej połowy śmielej zaczęli atakować zawodnicy z Zambrowa, którzy po ładnym uderzeniu Daniela Fiedorczuka zdobyli bramkę kontaktową w 38. minucie. W drugiej połowie dominowali piłkarze Olimpii, co udało im się udokumentować trzema strzelonymi bramkami. Pierwszą z nich zdobył z karnego Taras Wołyniec w 66. minucie, a kolejne Wojciech Kowalczyk oraz Tomasz Jastrzębski w odpowiednio 68. i 90. minucie.

Bramki dla Olimpii: Fiedorczuk 38', Wołyniec 66' (k), W. Kowalczyk 68', Jastrzębski 90'.

Olimpia: Trudnos (10' Konopka) - Jurczuk, Wołyniec, Szymczuk (46' W. Kowalczyk), R. Kowalczyk (30' Gosk) - Fiedorczuk, Wilczewski (70' Dębek), Laskowski (75' Śniadach), Szczęsny - Jastrzębski, Niwiński.

Kolejny sparing Olimpia Zambrów rozegra ponownie na własnym boisku w najbliższą sobotę, 26 lipca o godzinie 11, przeciwnikiem zambrowian będzie Bug Wyszków.