Żubry uległy Stalówce

koszykówka / Białystok 2007-12-08 22:50:24

Żubry Białystok jechały do Stalowej Woli po zwycięstw. Niestety zespół z Białegostoku przegrał i to bardzo wysoko 70-101 (w kwartach: 18:13, 32:21, 22:22, 29:14).

Już przed meczem faworytem spotkania była drużyna Stalówki. Jeśli do dobrej dyspozycji zespołu dodamy żywiołowo dopingujące trybuny to trudno jest się pokusić o myślenie o zwycięstwie.

Żubry przegrały trzy kwarty i jedynie w trzeciej zremisowały, ogólnie ustępując gospodarzom we wszelkich statystykach. Jak zwykle w polu rzutów osobistych było tragicznie. Jeśli do tego dodamy bardzo dobrą skuteczność gospodarzy w „trójkach” to wynik jest sprawą oczywistą. Miejmy nadzieję, że w kolejnym spotkaniu zespół pokaże w końcu na co go stać.