II liga: Freskovita Wys. Maz. - Kolejarz Stróże 2:0 (2:0)

piłka nożna / Wysokie Mazowieckie 2008-08-06 23:01:03

Pierwsze punkty w II lidze zdobył dziś zespół Freskovity Wysokie Mazowieckie. „Mleczni”, po dwóch porażkach na początku rundy jesiennej, pokonali na własnym boisku Kolejarza Stróże 2:0. Obie bramki gospodarze strzelili w pierwszej odsłonie spotkania.

Gospodarze z impetem rozpoczęli spotkanie. Już po 9 minutach cieszyli się z prowadzenia gdyż bramkę zdobył były gracz Jagiellonii, Wojciech Kobeszko. Niedługo potem wynik podwyższył nowy nabytek Freskovity, Michał Twardowski, który w okienku transferowym przybył ze Sparty Augustów. Do przerwy gospodarze schodzili z dwubramkowym prowadzeniem. W drugiej części spotkania żadna z drużyn nie zdołała zdobyć choćby jednego gola i ostatecznie zespół z Wysokiego Mazowiecka wygrał z Kolejarzem 2:0

Freskovita Wysokie Mazowieckie – Kolejarz Stróże 2:0

Bramki: 1:0 – Kobeszko [9], 2:0 – Twardowski [19]

Freskovita: Artur Holewiński - Rafał Szczepanik, Adrian Bartkiewicz, Przemysław Kołłątaj, Bartosz Jurkowski, Eugeniusz Kołodziejczyk, Łukasz Jegliński, Marcin Trzaskalski (66. Hubert Karwacki), Tomasz januszewski (83. Krzysztof Zalewski), Wojciech Kobeszko, Michał Twardowski (71. Dzidosław Żuberek).

Kolejarz: Krzysztof Pyskaty - Tomasz Gryboś, Robert Sierant, Tomasz Księżyc, Dariusz Walęciak (54. Marcin Grunt), Dawid Basta, Dariusz Frankiewicz (55. Piotr Chlipała), Cheikh Tidiane Niane, Krzysztof Szymczyk, (71. Daniel Armatys), Marcin Dud,