II liga: Wigry zremisowały w Nowym Sączu

piłka nożna / Nowy Sącz 2008-08-16 19:08:58

Piłkarze suwalskich Wigier nadal dobrze prezentują się w II lidze. Tym razem nie dali się pokonać na wyjeździe silnej kadrowo Sandencji Nowy Sącz. Suwalczanie zremisowali dzisiejsze spotkanie 1:1 i nadal nie tracą kontaktu z czołówką tabeli.

Mecz był dość wyrównany i remi był chyba najsprawiedliwszym wynikiem. Częściej atakowali gospodarze ale "Niebiesko-biali" co jakiś czas odgryzali się groźnymi szybki kontrami, bądź stwarzali zagrożenie po stałych fragmentach gry.  Po jednym z takich ataków gości na prowadzenie wyprowadził Ołowniuk w 57. minucie spotkania, jednak Wigry cieszyły się z prowadzenia tylko 10 minut. Do remisu doprowadził doświadczony Bania. Mimo kilku prób zdobycia zwycięskiej bramki ze strony gospodarzy mecz zakończył się ostatecznie podziałem punktów.

Sandecja Nowy Sącz - Wigry Suwałki 1:1 (0:0)
0:1 - Ołowniuk [57], 1:1 - Bania [67]

Sandecja: Kozioł - Szczepanik, Froelich, Szufryn (ż), Łożyński, Spraski, Lewandowski, Żyla (58minuta Krupa) (ż), Orzechowski (ż 82 Owsianka), Niec (64 minuta Wańczyk(ż), Bania.

Wigry:  Masłowski - Drągowski, Rogożiński, Bucholc, Bajko, Makuszewski, Rybkiewicz, Lauryn, Danilczyk, Ołowniuk (ż), Świerzbiński (87 Walicki).

Widzów: około 1100