ME: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2:1 (1:0)

piłka nożna / Wronki 2008-08-21 18:28:31

W zaległym spotkaniu 2. kolejki rozgrywek Młodej Ekstraklasy Lech Poznań pokonał we Wronkach Jagiellonię Białystok 2:1 (1:0).

Autorem pierwszego trafienia dla Lecha został niefortunnie Paweł Mogielski, który "popisał się" trafieniem samobójczym w 13. minucie spotkania. Kolejną bramkę zawodnicy "Kolejorza" zdobyli tuż po przerwie, a jej strzelcem okazał się przebywający na boisku od kilkunastu sekund Bartosz Tatarczuk. Lechita nie pomylił się w sytuacji sam z Rafałem Gikiewiczem i umieścił piłkę w siatce gości. Wynik spotkania na 2:1 ustalił w doliczonym czasie gry drugiej połowy Jakub Ambrożewicz.

Po dwóch kolejkach Jagiellonia Białystok z jednym punktem na koncie zajmuje 11. pozycję w tabeli, Lech jest 8.

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2:1 (1:0)
Bramki: Paweł Mogielski 13' (s), Bartosz Tatarczuk 46' - Jakub Ambrożewicz 90'.

Sędzia: Sylwester Tuszer (Gdańsk).