Wyniki sobotnich spotkań III ligi

piłka nożna 2008-08-23 15:21:07

Poniżej przedstawiamy wyniki sobotnich spotkań III ligi grupy V. W sobotę trzecioligowcy rozegrali 5 spotkań, z których najciekawiej zapowiadały się konfrontacje Huragana Morąg z Sokołem Sokółka i Olimpii Zambrów z Warmią Grajewo.

W pierwszym dzisiejszym spotkaniu III ligi, które rozpoczęło się w samo południe Sparta Augustów uległa na własnym boisku Mrągovii Mrągowo 1:2. Początek meczu to głównie gra w środku boiska i niezbyt wiele ciekawych akcji po obu stronach. W 30. minucie po faulu bramkarza Karola Śliwińskiego na graczu Mrągovii w polu karnym arbiter podyktował rzut karny. "Jedenastkę" na bramkę zamienił Żytkiewicz dając prowadzenie zespołowi z Mrągowa. W drugiej połowie bliscy zdobycia kolejnej bramki byli goście, gdy ich napastnik przelobował Śliwińskiego, jednak sytuację uratował obrońca Sparty wybijając piłkę z linii bramkowej. Bramkę wyrównującą zdobył w 55. minucie Damian Kuczyński, a za brutalny faul trochę później z boiska wyleciał gracz Mrągovii. Grająca w przewadze Sparta niestety straciła w 74. minucie drugą bramkę, po zaskakującym dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka wpadła do siatki, a strzelcem okazał się Kuśnierz.

Huragan Morąg zdeklasował drużynę Sokoła Sokółka pokonując sokółczan 5:0. Strzelcami bramek dla miejscowego Huragana okazali się: Komorowski (trzy), Boczko i Włodarczyk.

Faworyzowana Warmia Grajewo zremisowała na własnym boisku 1:1 z Olimpią Zambrów, a obie bramki padły w końcowych minutach spotkania. Siemiatycka Cresovia po nieciekawym spotkaniu zremisowała bezbramkowo przed własną publicznością ze Startem Działdowo.

• Sparta Augustów - Mrągovia Mrągowo 1:2 (0:1)
    Bramki: Kuczyński 55' - Żytkiewicz 30' (k), Kuśnierz 74'.
  • Huragan Morąg - Sokół Sokółka 5:0 (2:0)
    Bramki: Komorowski 7', 38', 66', Boczko 55', Włodarczyk 61' (k).
  • Warmia Grajewo - Olimpia Zambrów 1:1 (0:0)
    Bramki: Mirva 89' - Piszczatowski 90'.
  • Cresovia Siemiatycze - Start Działdowo 0:0
  • Concordia Elbląg - MKS Mielnik 1:1 (0:1)