ME: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 3:1

piłka nożna / Białystok 2008-08-24 17:15:48

Młodzi piłkarze prowadzeni przez Sławomira Kopaczyńskiego spotkali się z drużyną Legii. Goście wzmocnieni Hiszpanami- napastnikiem Mikelem Arrauabarreną oraz obrońcą Inaki Descargą nie sprostali młodym jagielończykom przegrywając 1:3.

W białostockiej drużynie w pierwszym składzie wybiegli Renusz, Król oraz Noranbuena. Gospodarze szybko objęli prowadzenie po bramce autorstwa Michała Hryszko. Goście odpowiedzieli po kolejnych 20 minutach gry, gdy wyrównał Arrauabarrena. Przed przerwą na listę strzelców po raz kolejny wpisał się Hryszko,a wynik w 70 minucie ustalił Michał Fidziukiewicz, który debiutował w Ekstraklasie w ostatnim spotkaniu przeciwko Lechowi.

Dla młodych piłkarzy było to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie i z dorobkiem 4 punktów zajmują 7 pozycję w tabeli ME.

ME: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 3:1 (2:1)
Hryszko 10', 35', Fidziukiewicz 70' - Arrauabarrena 31'

Jagiellonia: Gikiewicz – Norambuena, Mogielski, Grzybowski, Król (66. Sulkowski) – Renusz, Hryszko (88. Świderski), Ambrożewicz, Dołubizna (70. Gudewicz) – Steć, Fidziukiewicz,

Legia: Skrzyński (46. Makhnovskyy) – Descarga, Lewandowski, Świdzikowski, Zaborowski (46. Górski), Muszyński (46. Łancucha), Zbozień (70. Stoch), Smoliński (46. Banasiak), Jezierski – Chałas (70. Kozub), Arrauabarrena.