Zaległe spotkania IV ligi

piłka nożna / Piątnica, Michałowo 2008-08-28 10:55:39

W środę swoje zaległości odrobili zawodnicy IV ligi. W dwóch rozegranych spotkaniach piłkarze Michałowa pokonali na własnym boisku Kolejarza Czeremchę, zaś Pomorzanka Sejny zwyciężyła na wyjeździe ze skrą Wizna.

KS Michałowo – Kolejarz Czeremcha 2:0 (1:0).
Bramki:1:0
– Michalewicz [25], 2:0 – Janiak [60]

W spotkaniu w Michałowie górą było gospodarze. Dzięki tej wygranej maja liczbę sześciu punktów po czterech rozegranych spotkaniach – tyle samo co ich wczorajszy rywal.  W pierwszej połowie pierwszego gola dla KS zdobył w 25. minucie Michalewicz. Po przerwie gospodarze strzelili kolejną bramkę, a jej autorem był w 60. minucie Janiak.

Skra Wizna – Pomorzanka Sejny 3:4 (1:2).
Bramki: 0:1
– Anuszkiewicz [12], 1:1 – Makowski [37], 1:2 – Boguszewski [40], 2:2 – Makowski [50], 3:2 – Stanisławski [68], 3:3 – Ejdulis [75-k], 3:4 – Gliński [89]

Bardzo dużo emocji dostarczyło kibicom spotkanie rozegrane na boisku w Piątnicy, gdzie Skra Wizna uległa Pomorzance Sejny 3:4. Mimo, że rezultat może świadczyć o wyrównanym poziomie spotkania, to jest to w tym wypadku złudne wrażenie. Gospodarze o wiele słabiej prezentowali się od przyjezdnych pod względem taktycznym jak i kondycyjnym. Czarna passa „czerwono-niebieskich” trwa i jak na razie, ekipa ta jest jednym z faworytów do spadku z IV ligi..