Sparingi: Tur Bielsk Podlaski - SKK Siedlce 85:84

koszykówka / Bielsk Podl 2008-09-06 20:36:27

Bielszczanie w spotkaniu sparingowym przeciwko SKK Siedlce zaprezentowali radosną koszykówkę, która o mało nie przyniosła porażki z beniaminkiem drugiej ligi. W drużynie Tura zagrali wszyscy z kadry, nawet trener Sinielnikow wyszedł na parkiet.

Od początku spotkania widać było rozluźnienie w szeregach gospodarzy, które najkrócej opisuje wynik pierwszej kwarty- 9:30. W ciągu 10 minut na boisku zaprezentowały się 5 różne "piątki". W kolejnych odsłonach meczu Tur sukcesywnie odrabiał straty. Pogoń trwała aż do końcówki meczu. Bardziej doświadczeni bielszczanie spokojnie wykorzystali przewagę umiejętności i ostatecznie zwyciężyli 1 punktem.

Tur Bielsk Podlaski - SKK Siedlce 85:84 (9:30, 25:18, 22:15, 29:21)

Tur: Byliniak 20, Kuczyński 13, Stolarz 9, Kaczanowski 8, Sinielnikow 8, Weres 7, Sulima 5, Bochenek 5, Kazimierczak 4, Jankowski 4, K.Jóźwiuk 2, Mysłowiecki, Czech, Kiluk, J.Jóźwiuk