III liga - wyniki niedzielnych spotkań

piłka nożna 2008-09-07 18:07:42

Nadal nie zwalnia tempa lider z Elbląga. Olimpia bez większych kłopotów wysoko wygrała na wyjeździe z Czarnymi Olecko 4:1 i z przewagą już 5 punktów nad drugim w tabeli MKS Mielnik nadal prowadzi w ligowej stawce.

Pierwsi bramkę zdobyli gospodarze, jednak nie podłamało to "Niebiesko- żółtych", którzy z minuty na minutę prezentowali się coraz lepiej. Do przerwy przyjezdni prowadzili 2:1, a pod koniec spotkania dobili gospodarzy kolejnymi dwoma trafieniami. W innym spotkaniu Mrągovia Mrągowo zaledwie zremisowała na wyjeździe ze słabo spisującą się w tym sezonie Vęgorią 2:2.

Czarni Olecko – Olimpia Elbląg 1:4

Vęgoria Węgorzewo – Mrągovia Mrągowo 2:2

Orzeł Kolno – Olimpia Zambrów 0:1