Supraślanka rozbita w Działdowie

piłka nożna / Działdowo 2008-09-13 18:42:23

Supraślanka Supraśl po raz kolejny w tym sezonie doznała wysokiej porażki na wyjeździe. Tym razem podopieczni Dariusza Czykiera przegrali w Działdowie z tamtejszym Startem 1:4

Już od samego początku gospodarze starali się narzucić swoje warunki gry. Pierwszego gola dla gospodarzy zdobył w 19. minucie spotkania Daniel Orzechowski. Minęło 7 minut a Start prowadził już 2:0 za sprawą Marcina Tomczaka, dla którego była to pierwsza bramka w tym sezonie. Po przerwie trener Czykier przeprowadził zmiany. Po pierwsze zdjął...samego siebie oraz wprowadził Artura Grzegorczyka w miejsce Adama Waluka. Nie przyniosły one większego efektu, gdyż ostatecznie gospodarze wygrali całe spotkanie 4:1 i mają już na swoim koncie 11 punktów.

Start Działdowo - Supraślanka Supraśl 4:1 (2:0)

Bramki: 1:0 – D. Orzechowski [19], 2:0 – M. Tomczak [26], 3:0 – M. Tomczak [51], 3:1 – A. Grzegorczyk [54], 4:1 – (samobójcza) [72]

Start: Madej - Chrzanowski, Wernik, P. Orzechowski, Pieckowski, Łukaszewski, Chądzyński, Łukaszewski (45' Karski, 63' Wyżlic), Tomczak, D. Orzechowski (77' Piotrkowski), Falencki (81' Moszczyński)

Supraślanka: Majewski, Czykier (46' Szpakowski), Jurczak, Tupalski, Lorenc, Bernatowicz, Citko (65' Grygoruk), Muczyński (75' Śliwa), Nikołajuk, Kisiel, Waluk (46' Grzegorczyk).

Żółte kartki: S. Łukaszewski (Start) - A. Kisiel, M. Majewski, K. Lorenc, W. Szpakowski (Supraślanka)

Czerwona kartka: W. Szpakowski (Supraślanka)