GKS Kleosin - Włókniarz Białystok 1:3

piłka nożna / Juchnowiec 2008-09-14 12:45:48

W jedynym sobotnim meczu Klasy Okręgowej porażki na własnym terenie doznał lider rozgrywek - GKS Kleosin. Ekipa dowodzona przez Tomasza Woronina poległa w Juchnowcu z Włókniarzem Białystok 1:3.

Pierwsza połowa była dość wyrównana, jednak na bramki trzeba było czekać do drugiej części spotkania. Tuż po przerwie na prowadzenie gospodarzy wyprowadził Maciej Kamiński, dla którego była to już czwarta bramka w tym sezonie. W 64. minucie nieoczekiwanie wyrównali przyjezdni za sprawą Łukasza Brałkowskiego. 3 minuty później padła kolejna bramka dla gości. Autorem gola na 2:1 został najskuteczniejszy w tym sezonie w szeregach Włókniarza 18-letni Kamil Martyniuk. Tak szybko dwie stracone bramki były wielkim ciosem dla GKS-u Kleosin, który już się w tym meczu nie podniósł. W 76. minucie trzecią bramką gospodarzy dobił Przemysław Ciulkin i było wiadomo, że 3 punkty pojadą do Białegostoku.

Piłkarze gospodarzy po meczu mieli liczne pretensje do sędziego, który ich zdaniem popełnił sporo błędów. Mimo porażki GKS Kleosin zachował pozycję lidera, jednak prawdopodobnie straci ją na rzecz Rudni Zabłudów, która zmierzy się na wyjeździe z Perspektywą Łomża.

GKS Kleosin - Włókniarz Białystok 1:3 (0:0).

Bramki: 1:0 - Kamiński 47, 1:1 - Ł. Brałkowski 64, 1:2 - Martyniuk 67, 1:3 - Ciulkin 76.