Stal Poniatowa - Freskovita Wysokie Mazowieckie 2:0

piłka nożna / Poniatowa 2008-09-14 18:32:47

W spotkaniu 10. kolejki II ligi wschodniej Freskovita Wysokie Mazowieckie niespodziewanie przegrała w wyjazdowym spotkaniu ze Stalą Poniatowa 0:2.

Pierwszą bardzo groźna sytuację stworzyli sobie gospodarze, którzy po uderzeniu Rafała Szczawińśkiego byli bliscy objęcia prowadzenia. Wynik spotkania otworzył tuż po przerwie Łukasz Stręciwilk, który wykorzystał wykorzystał podanie Mazurka i z pięciu metrów wpakował piłkę do siatki zespołu z Wysokiego Mazowieckiego.

Drugą bramkę Stal zdobyła w 81. minucie, Karol Jabłoński przejął piłkę po błędzie Grzegorza Jóźwiaka i podał do Mateusza Butkiewicza, który skutecznie wykończył akcję.

Stal Poniatowa - Freskovita Wysokie Mazowieckie 2:0 (0:0)
Bramki: Łukasz Stręciwilk 46', Mateusz Butkiewicz 81'.

Ruch: Artur Holewiński - Adrian Bartkiewicz, Przemysław Kołłątaj, Krzysztof Zalewski, Rafał Szczepanik (63' Michał Twardowski) - Karol Janik (55' Piotr Faszczewski), Łukasz Jegliński, Tomasz Jakuszewski (75' Grzegorz Jóźwiak), Eugeniusz Kołodziejczyk - Wojciech Kobeszko, Dzidosław Żuberek.

Stal: Judkowiak - Grajper, Dziedzic, Woropajew, Gołębiowski - Wójcik (90' Strug), Olchawski (88' Osuch), Szczawiński, Stręciwilk (74' Jabłoński) - Butkiewicz, Mazurek.

źródło: Gazeta Wyborcza Białystok