Mostostal lepszy od OSSM Sopot

koszykówka / Białystok 2007-12-16 20:13:53

W kolejnym ligowym spotkaniu na szczeblu II ligi rozgrywanym dzisiaj pomiędzy Mostostalem Białystok a OSSM Sopot zakończył się zwycięstwem białostockiego zespołu 88-83.

Mecz zgromadził nieliczną widownię (ok. 100 osób), która oglądał pojedynek z wieloma zwrotami akcji. Goście postawili bardzo wysoko poprzeczkę i dużą część spotkania prowadzili. Dopiero w końcówce drugiej kwarty koszykarze Mostostalu wyszli na prowadzenie (46-44).

To nie był jednak koniec emocji w tym spotkaniu i zwycięstwo nie przyszło tak łatwo. Trzecia odsłona spotkania ponownie okazała się lepsza dla gości. Wygrali ją zdecydowanie 25-15 by w całym meczu wyjść na ośmiopunktowe prowadzenie. Jednak jak się okazało to nie było ostatnie słowo białostoczan.

Młodzi zawodnicy Mostostalu pokazali jak się gra w koszykówkę przyjezdnym w czwartej odsłonie spotkania wygrywając ją pewnie 27-14 i w konsekwencji wygrywając całe spotkanie 88-83.

Mecz który miał być łatwym spacerkiem dla naszych zawodników okazał się trudnym dreszczowcem trzymającym w napięciu do ostatniej minuty.