Sokół Sokółka - Concordia Elbląg 4:0 (2:0)

piłka nożna / Sokółka 2008-09-20 21:52:12

Sokół Sokółka pokonała Concordię Elbląg 4:0, w meczu 8 kolejki III ligi. Ta wygrana pozwoliła sokólczanom dogonić w tabeli drużynę gości.

Mecz rozpoczął się wręcz idealnie dla drużyny Sokoła Sokółki, już w 9 minucie po faulu na Piotrze Andrzejewskim sędzia Leszek Bielicki podyktował rzut karny i wyrzucił z boiska Grzegorz Miller, który zobaczył czerwoną kartkę. Do rzutu karnego podszedł wychowanek gospodarzy - Adam Greś, który otworzył wynik spotkania.

Jeszcze przed przerwą na 2:0 podwyższył najstarszy zawodnik Sokoła Sokółka - Piotr Andrzejewski.

Druga połowa pokazała, że Concorida osłabiona po czerwonej kartce nie jest w stanie walczyć choćby o punkt. Gospodarz mieli za to chrapkę na kolejne bramki. Na 15 minut przed końcem na listę strzelców wpisał się Radosław Kabelis, a cztery minuty później wynik meczu na 4:0 ustalił Norbert Toczydłowski.

Bramki: Greś 9'(k), Andrzejewski 45', Kabelis 76', Toczydłowski 80'.
Czerwona kartka: Grzegorz Miller (9min za faul w polu karnym)
Sędzia: Leszek Bielicki (Zambrów)