Polska - Łotwa 1:1 w Grajewie

piłka nożna / Grajewo 2008-09-23 20:30:42

W rozegranym w Grajewie meczu piłkarskich reprezentacji do lat 16 Polska zremisowała z Łotwą 1:1 (0:1). Bramkę dla gości zdobył Juris Archipovs w 43. minucie. Wyrównał Paweł Żywko (Legia Warszawa) w 55 minucie.

W zespole biało-czerwonych mieliśmy swoich przedstawicieli. Przed grajewską publicznością wystapili dwaj młodzi piłkarze MOSP Jagiellonii Białystok:

Łukasz Bogusławski grał w pierwszej połowie, a Patryk Milewski po przerwie. Reprezentację Polski U-16 prowadził natomiast białostocki trener, Artur Woroniecki. W czwartek obie ekipy zmierzą się jeszcze raz, tym razem w Mońkach.

Polska U16 - Łotwa U16 1:1 (0:1)