Concordia Elbląg - Sparta Augustów 2:0 (2:0)

piłka nożna / Augustów 2008-09-28 17:17:27

Po raz kolejny zawodnikom augustowskiej Sparty nie udało się wygrać. Tym razem katem AKSu okazała się drużyna Concordii Elbląg, pokonując Spartę 2:0.

Już pierwsze minuty pokazały jaki poziom prezentują obie drużyny w tym sezonie. Sparta ponownie zagrała słabo i bez pomysłu na grę. Już w 5 minucie spotkania Gryka dał prowadzenie gospodarzom pokonując augustowskiego bramkarza. W 20 minucie mieliśmy już 2:0, po strzale Wiercocha.

Kolejne minuty to głównie gra w środku boiska, a obie drużyny grały jakby wynik je zadowalał. Sparta mimo, że przegrywała nie była wstanie pokazać na co ją stać i odrobić straty. Tym samym mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla Concordii Elbląg. Była to już kolejna porażka augustowian, którzy od początku sezonu zdobyli zaledwie 4 punkty.

Bramki: Gryka 5', Wiercioch 20'.