Wyniki niedzielnych spotkań IV ligi

piłka nożna 2008-09-28 19:46:03

W niedzielę podlascy czwartoligowcy rozegrali cztery spotkania w ramach 9. kolejki IV ligi podlaskiej. Poniżej prezentujemy rezultaty dzisiejszych spotkań.

W pierwszym niedzielnym spotkaniu Kolejarz Czeremcha uległ przed własną publicznością drużynie z Dąbrowy Białostockiej 1:2. Prowadzenie już w 7. minucie meczu objęli goście po bramce Sławomira Jabłońskiego i zdołali utrzymać je do przerwy, jednak w 60. minucie do wyrównania doprowadził Łukasz Golonko. Dziewięć minut później zwycięstwo gościom zapewnił Arkadiusz Boguszewski.

W Hajnówce miejscowa Puszcza zremisowała z Hetmanem Tykocin 1:1. Podobnie, jak w meczu Kolejarza z Dębem w początkowej fazie meczu prowadzenie objęli goście, którzy w 15. minucie za sprawą Janusza Miczejko wyszli na prowadzenie. W 67. minucie jedno "oczko" dla gospodarzy zapewnił Mariusz Banasiuk.

Skra Wizna była jedynym gospodarzem, która w niedzielnych spotkaniach IV ligi zdołała w ogóle wyjść na prowadzenie, a stało się to w 17. minucie za sprawą najskuteczniejszego strzelca Skry z poprzedniego sezonu, Kamila Stanisławskiego. Chwilę później festiwal strzelecki rozpoczął Łukasz Wójcik, który był zdobywcą wszystkich pięciu bramek dla Znicza Suraż.

W ostatnim niedzielnym spotkaniu Iskra Narew została pokonana na własnym boisku przez Hetmana Białystok.