Znicz Suraż - Promień Mońki 3:0 (0:0)

piłka nożna / Suraż 2008-10-05 14:31:12

Promień Mońki uległ na wyjeździe drużynie Znicza Suraż 0:3. Była to druga wygrana gospodarzy z rzędu.

Faworytem tego spotkania był Promień Mońki, bo to właśnie on zajmował wyższą lokatę w ligowej tabeli. Pierwsza połowa jednak pokazała, że o punkty w Surażu będzie naprawdę ciężko. Mimo, iż Promien starał się udokumentować swoją wyższość, ta sztuka nie udawała się im do przerwy.

Po zmianie stron doczekaliśmy się bramek, ale nie dla Promienia tylko dla Znicza, który coraz śmielej poczynał sobie na własnym boisku. Najpierw dwukrotnie do bramki strzeżonej przez Andrakę trafił Zubowski w 51 i 73 minucie, a chwile później wynik na 3:0 ustalił Mierzwiński, który w 76 minucie nie dał szans bramkarzowi Promienia.

Znicz Suraż - Promień Mońki 3:0 (0:0).

Bramki: Zubowski (51', 73'), Mierzwiński 76').
Żółte kartki: Wójcik, Zubowski, Prus (Znicz), Budźko (Promień).
Sędziował: Marek Frąckiel (Białystok).

Znicz: Kowalewicz - Stypułkowski, Purzycki, Aleksandrowicz, B. Łapiński - Mierzwiński, M. Łapiński, Gałczyk, Prus - Zubowski, Wójcik.
Trener: Bohdan Kucharski.

Promień: Andraka - Zawadzki, Płoński, Jarocki, Młodzianowski - Rybołowicz (74' Pilczuk), Grygo, Ziemkiewicz, Budźko (46' Ł. Bagiński), Grabowski (46' Studniarek) - Sygit (77' Kolendo).
Trener: Adam Wiński.