Wyniki niedzielnych spotkań III ligi

piłka nożna 2008-10-05 17:16:19

Na niedzielę zaplanowano cztery spotkania w ramach 10. kolejki III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej. Poniżej przedstawiamy wyniki zakończonych spotkań.

W jednym z niedzielnych spotkań Czarni Olecko przed własną publicznością musieli uznać wyższość Startu Działdowo, który pokonał ich 2:1. Goście prowadzenie objęli już w 13. minucie po trafieniu Piotra Falenckiego, a 10 minut przed końcem pierwszej połowy wyrównał Rafał Onofryjuk. Gola na wagę trzech punktów zdobył Marcin Tomczak w 50 minucie meczu.

Faworyzowany MKS Mielnik zremisował w Kolnie z miejscowym Orłem 2:2. Prowadzenie pierwsi objęli kolnianie za sprawą Marcina Sawko, który skutecznie wykonał rzut karny w 42. minucie spotkania. Zawodnicy z Mielnika w drugiej połowie zagrali zdecydowanie lepiej niż w pierwszej i przyniosło to efekty bramkowe: w 57. minucie wyrównał Dariusz Prokop, a w 76. minucie bramkę na 2:1 dla gości strzelił Piotr Pawluczuk. Gospodarze nie poddali się jednak i dążyli do wyrównania, co przyniosło efekt w 85. minucie. Strzelcem bramki dla drużyny Orła Kolno okazał się ponownie niezawodny Marcin Sawko.

Vęgoria Węgorzewo rozgromiła u siebie wyżej notowaną Cresovię Siemiatycze 5:1. Supraślanka Supraśl uległa Concordii Elbląg 1:2.