Udana inauguracja MOKSu Słoneczny Stok

piłka nożna 2008-10-05 20:40:20

MOKS Słoneczny Stok w swoim pierwszym spotkaniu w pierwszej lidze futsalu pokonał na wyjeździe drużynę KS Mosina 6:1 (2:0).

W pierwszej połowie drużyny toczyły wyrównany pojedynek, żadna ze stron nie odpuszczała i dochodziło do wielu ostrych starć. Białostoczanom udało się jednak osiągnąć przewagę i wygrać pierwszą część 2:0.

Tuż po przerwie kontaktową bramkę zdobyli zawodnicy KS Mosina i wydawało się, że będziemy świadkami ciekawszego okresu gry ze strony obu drużyn. W tym momencie groźne ataki przeprowadzali zarówno gospodarze, jak i goście. Zawodnikom z Białegostoku udało się jednak zdobyć trzecią bramkę, która okazała się kluczowa dla całego spotkania.

Po stracie tej bramki gospodarze zdecydowali się postawić wszystko na jedną kartę wycofując bramkarza i wprowadzając zawodnika z pola. Rozpaczliwą decyzję podjętą przez gospodarzy wykorzystali Słoneczni, którzy zdołali zdobyć jeszcze trzy bramki nie tracąc żadnej.

KS Mosina - MOKS Słoneczny Stok 1:6 (0:2)
Bramki: Marciniak - Pieczywek (dwie), Andzielewicz, Tchórznicki, Osypiuk, Malinowski.

MOKS Słoneczny Stok: Gieniusz - Osypiuk, Tchórznicki, Pieczywek, Gryszkiewicz, Giczan, Szczawiński, Gołdowski, Andzielewicz, Okuła, Malinowski, Michalewicz. Trener: Konrad Lewończuk.

źródło: podlaskizpn.org