Ruch wygrywa u siebie

piłka nożna / Wysokie Mazowieckie 2008-10-08 17:20:26

Ruch Wysokie Mazowieckie odniósł dzisiaj trzecie z rzędu ligowe zwycięstwo pokonując przed własną publicznością zespół Concordii Piotrków Trybunalski 3:1.

Spotkanie zapowiadało się niezwykle emocjonująco. Oba zespoły przystępowały do tych zawodów jako zwycięzcy swoich poprzednich meczów. W ostatniej kolejce drużyna z Wysokiego Mazowieckiego pokonała pewnie 5:1 OKS 1945 Olsztyn, a zespół z Piotrkowa Trybunalskiego poradził sobie z Okocimskim KS Brzesko 3:0.

Spotkanie lepiej zaczęło się dla gości. W 19. minucie Kamil Goryszewski pokonał bramkarza gospodarzy i przyjezdni prowadzili 0:1. Mimo ambitnej postawy podopiecznych trenera Zajączkowskiego Concordii udało się utrzymać do przerwy korzystny dla siebie rezultat. Po przerwie zawodnicy z wysokiego Mazowiecka wyszli jeszcze bardziej zmobilizowani i rozegrali w drugiej części spotkania wspaniałe zawody. W 66. minucie gola wyrównującego zdobył skuteczny w ostatnim czasie Wojciech Kobeszko. Zaledwie 120 sekund później gospodarze objęli prowadzenie. Gola na 2:1 zdobył Arkadiusz Żaglewski. Taki szybki rozwój wydarzeń podłamał zespół gości, którzy w tak krótkim czasie pozwolili sobie na odebranie zwycięstwa. Gospodarze kontrolowali przebieg spotkania i starali się utrzymać korzystny dla siebie wynik. Przez samym końcem meczu, tak jak w poprzedniej kolejce, rywali dobił Michał Twardowski. Były zawodnik Sparty Augustów, a obecnie najskuteczniejszy gracz "Mlecznych" zdobył swoją 8. bramkę w tegorocznych rozgrywkach i gospodarze pokonali Concordię Piotrków Trybunalski 3:1.

Ruch Wysokie Mazowieckie - Concordia Piotrków Trybunalski 3:1 (0:1)
Kobeszko 66', Żaglewski 68', Twardowski 90' - Goryszewski 19'.