Wyniki IV rundy Okręgowego Pucharu Polski

piłka nożna 2008-10-08 17:39:39

Poniżej przedstawiamy rezultaty wszystkich ośmiu środowych spotkań rozgrywanych w ramach IV rundy Podlaskiego Pucharu Polski.

Do największej niespodzianki doszło w Czeremsze, gdzie miejscowy Kolejarz pokonał wyżej notowanego trzecioligowca z Mielnika 4:2. Magnat Juchnowiec pewnie 5:1 wygrał z zespołem KS Michałowo, który dopiero w 98. minucie zdobył honorową bramkę za sprawą Michalewicza.

Faworyzowany zespół Promienia Mońki przegrał w wyjazdowym spotkaniu z czołową drużyną klasy okręgowej, Perspektywą Łomża 2:3. Drużyna z Moniek przegrywała już 0:3, jednak Marcin Grygo uratował honor gości strzelając dwie bramki i ustalając wynik spotkania.

Najwięcej bramek padło w Gródku, gdzie Gryf stoczył wyrównany pojedynek z Piastem Białystok. Gospodarze do przerwy prowadzili już 2:0, a trener gości zdecydował się na wprowadzenie po przerwie kilku zawodników, którym zamierzał dać odpocząć. Gra Piasta nabrała wówczas rumieńców i białostoczanie zaczęli zdobywać bramki. Po dobrym spotkaniu gospodarze wygrali 5:4 z Piastem Białystok i awansowali do kolejnej rundy Okręgowego Pucharu Polski, którą zaplanowano na wiosnę 2009 roku.

Wyniki IV rundy Okręgowego Pucharu Polski:

• Magnat Juchnowiec - KS Michałowo 5:1 (2:2)
    Bramki: Tymiński 22' (k), 33', A. Krupa 62', 85', 89' - Michalewicz 98'.
  • Perspektywa Łomża – Promień Mońki 3:2 (2:0)
  • Dąb Dąbrowa Białostocka - Korona Dobrzyniewo 6:1 (2:0)
    Bramki: Rakowski 36', 50', 74', Łabieniec 11' (k), Bobowik 54', Paciorko 70' - Jamiołkowski 77' (k).
  • Kolejarz Czeremcha - MKS Mielnik 4:2 (2:2)
  • Tur II Bielsk Podlaski – Tur Bielsk Podlaski 0:4 (0:1)
  • KS Sokoły – Hetman Białystok 1:2 (1:1)
  • Gryf Gródek – Piast Białystok 5:4 (2:0)
  • Wissa Szczuczyn – Pomorzanka Sejny 3:0 (0:0)

źródło: e-monki.pl/promien