Mostostal uległ AZS Warszawa 72-73

koszykówka / Białystok 2007-12-22 20:18:31

W meczu 14 kolejki II ligi Mostostal Białystok uległ AZS Warszawa 73 do 74. Wynik świadczy o wyrównanym spotkaniu jakim mieliśmy okazję oglądać w Białymstoku na hali Włókniarza.

Prowadzenie w meczu zmieniało się wielokrotnie, jednak żaden z zespołów nie był w stanie objąć zdecydowanej przewagi, która dawałaby spokój o końcowy wynik meczu. Po pierwszej połowie białostoczanie prowadzili 32-31.

W drugiej połowie na kilka punktów odskoczyli goście i to oni byli bliżsi zwycięstw. Jednak w szaleńczym pościgu w ostatnich minutach meczu Mostostal zdołał odrobić straty i wyjść na jednopudowe prowadzenie.

Do zakończenia spotkania pozostawały w tym momencie jedynie sekundy. Jak się okazało warszawianie umiejętnie rozegrali swoją akcję rzucając za dwa punkty i był to kosz na wagę zwycięstwa.

Na uwagę zasługuje wysoka skuteczność z linii rzutów osobistych oraz co należy stwierdzić z przykrością - bardzo słaba praca sędziów.