Wigry łapią formę

piłka nożna / Poniatowa 2008-10-19 16:23:05

Wigry Suwałki odniosły drugą z rzędu wygraną w II lidze, tym razem suwalczanie pokonali Stal Poniatowa 2:0. Po tej wygranej niebiesko-biali mają już 26 punktów.

Wigry Suwałki mecz rozpoczęły wręcz idealnie, bowiem już w 17 minucie spotkania na prowadzenie wyprowadził ich Marcin Rogoziński, który pewnie pokonał bramkarza gospodarzy. Mimo wielu dogodnych sytuacji do przerwy wynik nie uległ zmianie i mieliśmy jedno bramkowe prowadzenie gości.

Druga połowa nieco wyrównała obraz gry, częściej też do głosu dochodzili zawodnicy Stali. Ataki te jednak oczekiwanego skutku nie przyniosły, a wręcz odwrotnie w 70 minucie spotkania wynik podwyższył Karol Drągowski ustalając ostatecznie wynik spotkania na 2:0 dla suwalskich Wigier.

Stal Poniatowa - Wigry Suwałki  0:2 (0:1).
Bramki: Marcin Rogoziński 17, Karol Drągowski 70.