Przebój Wolbrom - Freskovita Wysokie Mazowieckie 1:1 (0:0)

piłka nożna / Wolbrom 2008-10-25 16:12:42

Freskovita Wysokie Mazowieckie zremisowała na wyjeździe z Przebojem Wolbrom 1:1 w spotkaniu 17. kolejki II ligi wschodniej. Pierwszą bramkę z rzutu karnego zdobyli gospodarze, jednak po kilku minutach do wyrównania doprowadził Piotr Faszczewski

Remis nie jest zaskakującym wynikiem w tym spotkaniu. Przebój nie przegrał od 4 spotkań, a Freskovita również ostatnio spisuje się całkiem dobrze. Poza tym oba zespoły są sąsiadami w tabeli z takim samym dorobkiem punktowym. Na gole kibice czekali do drugiej połowy. 5. minut po przerwie prowadzenie dla gospodarzy dał Mrowiec po skutecznie wyegzekwowanym rzucie karnym. Przebój nie cieszył się jednak z prowadzenia zbyt długo. W 60. minucie Faszczewski zdobył wyrównującego gola i mecz zakończył się podziałem punktów.

Przebój Wolbrom - Freskovita Wysokie Mazowieckie 1:1

Bramki: 1:0 - A. Mrowiec [53], 1:1 - Faszczewski [60]

Przebój: Palczewski, Siedlarz Mateusz, Jurczyk, Stemplewski, Kiczyński, Duda, Mielec A, Siedlarz Marcin, Lickiewicz, Ankowski (78. Kuta), Rak.

Freskovita: Holewiński, Kołłątaj, Bartkiewicz, Jóźwiak, Faszczewski, Trzaskalski (90. Jakuszewski), Zaglewski, Jegliński, Kołodziejczyk, Kobeszko (78. Żuberek), Twardowski.

Sędzia : Bukowczan (Żywiec)